Проксі-сервера - практичне рішення за доступною ціною!

Проксі-сервера - практичне рішення за доступною ціною!

Проблема блокування деяких інтернет-сервісів актуальна для 8 з 10 користувачів Інтернету. По всьому світу влада блокує доступ до соціальних мереж, інформаційних, розважальних і політичних ресурсів - найчастіше подібні рішення приймаються за пару тижнів, а випадки подальшого розблокування доступу стають рідкісним винятком.

Популярність проксі-серверів серед користувачів росте одночасно з посиленням інтернет-цензури. Згідно з соціологічними опитуваннями, відмовитися від перегляду улюблених ресурсів в разі блокування готові лише 7% інтернет-аудиторії. Куди простіше знайти оптимальний спосіб обходу заборон, підключити його на своєму комп'ютері і продовжувати користуватися всесвітньою мережею без обмежень

Блокування інтернет-сайтів: проблеми і способи обходу

Обмеження доступу в Інтернет актуальні для жителів СНД, деяких країн Європи, Азії та Південної Америки.

Залежно від характеру блоку, інтернет-ресурс може бути:

 • Частково доступним . У таких випадках ховаються певні розділи і / або дані. Наприклад, блокування певних відеороликів на хостингу YouTube.
 • Повністю закритим для входу . Сайт соціальної мережі може не відкриватися в певній країні (наприклад, як сервіс Вконтакте в Україні після 2017 року). Обхід блокувань є єдиною можливістю відновити доступ до порталу.

Можливі шляхи вирішення проблем з доступом:

 • Установка браузера Tor. Метод застарілий, повільний і незручний. Функціонал Tor-а поступається будь-якому з сучасних веб-браузерів. Про швидкість доступу годі й говорити - проста сторінка з картинками може завантажуватися 1 - 2 хвилини.
 • Користування безкоштовним VPN. Малоефективно через низьку швидкості підключення і постійних перебоїв. VPN буває вбудованим в браузер (наприклад, в Opera) або працює в якості окремого ПО. У разі перевантаження або недоступності серверів доступ до закритих ресурсів припиняється.
 • Використання виділеного проксі-сервера. Найбільш раціональний і швидкісний метод доступу. Виділені проксі дозволяють переглядати веб-сторінки, не залишаючи слідів на комп'ютері користувача. Інтернет-трафік йде в обхід закритого сервера.

Проксі-сервер - універсальний метод обходу блокування!

Індивідуальні, персональні і анонімні проксі-сервера дозволяють використовувати будь-які інтернет-ресурси без будь-яких обмежень. Вікові, географічні, політичні, тимчасові і перманентні і інші види блокувань залишаються позаду - досить підключитися до проксі серверу, набрати адресу потрібної веб-сторінки і користуватися можливостями вільного Інтернету без кордонів

Будь-проксі-сервер працює наступним чином:

 1. Підключення клієнта (комп'ютера або іншого пристрою) до проксі.
 2. Запит інформації клієнтом через віддалений сервер.
 3. Отримання відомостей від сервера призначення.
 4. Передача інформації на клієнтську сторону.
 5. Прийом контенту в повному вигляді, без обмежень і цензури.

Найважливішою перевагою такого рішення є відсутність будь-яких слідів серфінгу (огляду) заборонених сайтів. При роботі з проксі клієнт отримує інформацію не напряму - проксі служить посередником, сортують і впорядкує інтернет-трафік для безпечного і швидкого з'єднання. Ніхто, навіть провайдер, не знає про те, які сайти і коли відвідує користувач!

Наведемо інші фактори зручності і безпеки серфінгу з проксі-сервером:

 • Анонімність.
 • Швидкість доступу.
 • Доступність в режимі 24/7.
 • Відсутність перебоїв, зависань і інших технічних проблем при роботі в мережі Інтернет.

Надійні проксі-сервера Proxy White - вигідно, швидко, анонімно!

Використання проксі сервера з IP адресами IPv4 або IPv6 (новий протокол) здатне додати максимум переваг! Ви зможете використовувати проксі не тільки на ПК, але і на будь-яких своїх гаджетах. Чи відбувається вхід на ресурс вночі, рано вранці або в період максимального завантаження, швидкість доступу залишається на високому рівні без «стрибків».

Прямо зараз доступні швидкісні проксі наступних країн (локацій):

проксі-сервера Proxy White

 • Україна;
 • Росія;
 • країни СНД;
 • США;
 • країни Євросоюзу;
 • Казахстан.

Анонімні проксі-сервера від proxywhite.com призначені для роботи:

 • з програмами або будь-яким іншим ПО, доступ до функціонала яких заблокований;
 • букмекерськими конторами, онлайн-казино, Форекс і іншими інтернет-ресурсами, на яких можуть накладатися обмеження зважаючи на специфіку їх роботи;
 • фінансовими ресурсами, інтернет-аукціонами, торговими майданчиками;
 • для парсинга, онлайн-ігор, просування ігрових акаунтів;
 • в соціальних мережах Вконтакте, Facebook, Telegram, Instagram, Twitter, для розкрутки профілів в соцмережах;
 • на будь-яких сайтах, що обмежують реєстрацію або функціонал для певних користувачів через їх географічного положення.

Сервера працюють цілодобово - передача трафіку проводиться в автоматичному режимі. Для роботи з Інтернет через проксі не буде потрібно великих зусиль. Після оплати оренди доступ до Мережі через проксі-сервер проводиться автоматично після настройки. Зручно й вигідно!

Проксі-сервера ProxyWhite підтримують протоколи з'єднання SOCKS і HTTP / HTTP (S). Для зручності користувачів можливе замовлення потрібної кількості унікальних IP-адрес. Кілька IP знадобляться для якісного SMM-просування, онлайн-ігор, професійної роботи з форумами або дошками оголошень. Всі орендовані IP-адреси знаходяться в постійному доступі 24/7, а значить, ваша робота в Мережі буде максимально ефективною і прибутковою!

Авторизація проводиться за допомогою логіна-пароля або по прив'язці до IP-адресою (на вибір користувача). Ніяких реєстрацій для здійснення покупки не буде потрібно. Досить оформити замовлення на сайті, зробити оплату і отримати доступ до послуг у особистому кабінеті. Там же при необхідності ви зможете продовжити свої адреси. Загальний час, необхідний для підтвердження і оплати замовлення - не більше пари хвилин!

Proxy White

Сплативши оренду, ви отримуєте миттєвий доступ до виділених проксі-серверів, повну інструкцію по первинній настройці ПК і цілодобову технічну підтримку.

 • Кращі ціни на ринку.
 • 100% безперебійна цілодобова робота віддалених серверів.
 • Швидкий доступ до послуг і оплату оренди.
 • Цілодобова технічна підтримка, чат для отримання онлайн-консультації на сайті.

Вибір протоколу HTTP / SOCKS, наявність різних підмереж, цілодобова технічна та безперебійна робота виділених проксі-серверів - кращі умови співпраці. Вартість місячної оренди сервера залишається фіксованою незалежно від інтенсивності трафіку, сумарного часу доступу до Мережі, особливостей роботи та інших факторів. Є можливість скористатися різними способами оплати: перекази за допомогою ЕРС (електронних платіжних систем), банківські перекази, інтернет-банкінг - вибирайте зручний!

Все це - в режимі онлайн, швидко і абсолютно анонімно!

Фото: проксі-сервера Proxy White