Чому ноутбук Lenovo G580 починає бачити Wi-Fi мережі тільки після режиму сну?

Чому ноутбук Lenovo G580 починає бачити Wi-Fi мережі тільки після режиму сну?

Добрий день. На ноутбуці Lenovo G580, Win7 при включенні не працює wi-fi. Щоб заробив потрібно натиснути кнопку харчування, або де пуск завершення роботи сон (тобто перевести в режим сну) потім включити, і тоді значок мережі з червоним хрестиком змінюється на знак з синьою анімацією пошуку мережі, відразу ж бачить всі доступні мережі і підключається . Але останнім часом таке відбувається за 3-4 переходу в сон, з такою проблемою майже рік, як поставив win7, раніше користувався інтернетом на ньому рідко, тепер є необхідність, вирішити ніяк не виходить, прочитав тут дуже багато тем, питав на 4pda, ніхто не відповів.

Драйвер встановлений, за допомогою диспетчера пристроїв відображається все як годиться.

відповідь

Добрий день. Я вам відповім, але не факт що допоможу 🙂

Начебто вже був схожий питання на сайті. Напевно в коментарях до якоїсь статті. Чи не згадаю вже.

Те, що драйвер встановлений і адаптер є в диспетчері пристроїв, це зрозуміло. Він же працює, хоч і не відразу. Я не дуже зрозумів, який саме статус підключення відразу після включення ноутбука (коли він не бачить Wi-Fi мережі). Ви писали: "значок мережі з червоним хрестиком ...". Значок бездротової мережі, або LAN? Чи є адаптер в диспетчері пристроїв в цей момент і чи немає в ньому помилок? Або бездротова мережа взагалі відсутня? Це важливо.

Ви не написали, що вже пробували робити. Тому, налаштуйте харчування адаптера.

Якщо це не допоможе (а швидше за все не допоможе), то потрібно пробувати інші драйвера. Може по ВД обладнання шукати. Я думаю, що проблема в драйвері Wi-Fi модуля.

Для Lenovo G580 на офіційному сайті є драйвер під Windows 7? Ви його встановлювали? Тим більше, що все почалося після установки Windows 7 (як ви писали). А що до сімки було встановлено?