Мобільний хот-спот в Windows 10 через PPPoE (набір номера, високошвидкісне підключення)

Мобільний хот-спот в Windows 10 через PPPoE (набір номера, високошвидкісне підключення)

Вирішив зробити окрему статтю, в якій розібратися в проблемі з налаштуванням роздачі Wi-Fi через "Мобільний хот-спот" в Windows 10, коли підключення до інтернету через високошвидкісне підключення. За технологією PPPoE, коли підключення йде через набір номера (логін і пароль). Дуже багато коментарів щодо цієї проблеми. Відразу скажу, що рішення поки що немає. Але є інші варіанти роздати Wi-Fi, без функції "Мобільний хот-спот".

Сама проблема виглядає наступним чином: в Windows 10 у нас налагоджена високошвидкісне підключення до провайдера. Інтернет працює.

Високошвидкісне підключення в Windows 10

А на вкладці "Мобільний хот-спот" помилка: "Неможливо налаштувати мобільний хот-спот, оскільки у відображається підключення Ethernet, Wi-Fi або підключення до мережі" .

Все дуже просто. Виходить, що функція "хот-спот" не бачить підключення до інтернету, яке налаштоване через PPPoE. Коли запущено високошвидкісне підключення, то адаптер Ethernet зі статусом "Невизначена мережа". Це нормально, так як є інше з'єднання, через яке працює інтернет, але функція "Мобільний хот-спот" не бачить це з'єднання, і видає помилку, що комп'ютер не підключений до інтернету. Ось ще скріншот:

Чи не працює Мобільний хот-спот в Windows 10 через PPPoE

Проблема зрозуміла. Давайте подивимося що можна зробити.

Як вирішити проблему з запуском хот-спот через PPPoE?

На даний момент рішення немає. Це підтверджують самі фахівці з Майкрософт. Ось їх відповідь на офіційному форумі:

Мобільний хот-спот в Windows 10 і підключення через набір номера

Ось такі справи. Залишається чекати, коли в Microsoft полагодять цю функцію. Якщо полагодять.

інші рішення

Як варіант, запускати роздачу Wi-Fi через командний рядок, за інструкцією: //help-wifi.com/nastrojka-virtualnoj-wi-fi-seti/kak-razdat-wi-fi-s-noutbuka-na-windows-10 /. Але після поновлення, коли з'явився хот-спот, у багатьох мережу запускається, але комп'ютер не видає IP-адреси пристроїв, і до точки доступу пристрою не підключаються. Про цю проблему я писав в статті: Пристрої не підключаються до точки доступу в Windows 10. Отримання IP-адреси.

Як мені здається, єдине рішення, це зробити скидання налаштувань мережі в Windows 10, запустити точку доступу через командний рядок, і відкрити загальний доступ до вашого високошвидкісного підключення до інтернету. Швидше за все, це допоможе вирішити проблему з підключенням пристроїв до точки доступу.

Після скидання налаштувань мережі до заводських, вам швидше за все доведеться заново налаштувати підключення до провайдера (PPPoE). Якщо не знаєте як це зробити, то дивіться статтю з налаштування інтернету в Windows 10.

У будь-якому випадку, не потрібно турбуватися, це ж Windows :), це нормально.

Буду стежити за цією темою, якщо з'явиться якесь рішення, обов'язково напишу про це. Якщо у вас є якась корисна інформація по цій проблемі, то ви можете поділитись нею в коментарях.