Відгуки про TP-Link TL-WR845N. Огляд ідеального роутера для будинку від TP-Link

Відгуки про TP-Link TL-WR845N. Огляд ідеального роутера для будинку від TP-Link

Маршрутизатор TP-Link TL-WR845N можна назвати ідеальним в своєму класі і своєї цінової категорії. Роутер TP-Link TL-WR845N прийшов на заміну популярній моделі TL-WR841ND. Яка, як виявилося, вже знята з виробництва. Але в продажу ще зустрічається, принаймні на момент написання цієї статті.

Думаю, всі погодяться, що роутер TP-Link TL-WR841ND (або просто N) дійсно вдала модель. В першу чергу через співвідношення ціни і якості. Ця модель практично в топі по продажах у всіх інтернет-магазинах, дуже багато коментарів, хороших відгуків і т. Д. Та й за моїми спостереженнями, статті по налаштуванню, або рішенням якихось проблем з цим маршрутизатором збирають дуже багато переглядів.

Так як модель TL-WR841ND випускається дуже давно, і вона вже багато разів оновлювалася, в компанії TP-Link розробили нову, дуже схожу модель маршрутизатора TP-Link TL-WR845N. Нова модель отримала новий привабливий корпус, новий і більш потужний чіпсет, доопрацьовану систему економії енергії, і кілька інших поліпшень. Ну і ціна в 22 долара (600 грн., Або 1500 рублів на момент написання статті) автоматично зробила цей роутер дуже популярним і одним з кращих варіантів для середньої за розмірами квартири, або будинку. До радіусу покриття Wi-Fi мережі, швидкості інтернету по Wi-Fi, іншим технічним характеристикам, і відгуками ми зараз ще повернемося.

Фото роутера TP-Link TL-WR845N

Я вже протестував цей роутер, і навіть написав інструкцію, в якій детально показав як підключити і налаштувати TP-Link TL-WR845N. Відразу хочу сказати, що за цю ціну, знайти роутер з кращими характеристиками, найкращим дизайном і відгуками буде дуже складно. Або навіть неможливо. Мені здається, що модель TL-WR845N найближчим часом стане дуже популярною серед покупців. Невелике уточнення: серед тих покупців, яким не потрібна підтримка 802.11ac (5 ГГц) і наявність USB-порту. Якщо ж потрібен роутер з підтримкою сучасного стандарту 802.11ac, то вам стане в нагоді стаття з порадами щодо вибору Wi-Fi роутера з підтримкою 802.11ac (5 ГГц). Правда, бюджет на покупку роутера доведеться збільшити.

Що стосується характеристик моделі TL-WR845N, то тут все стандартно:

  • Wi-Fi мережу на частоті 2.4 ГГц зі швидкістю до 300 Мбіт / с.
  • WAN і LAN порти можуть працювати на швидкості до 100 Мбіт / с.
  • 3 незнімні антени. Потужністю 5 дБі. Потрібно зауважити, що сигнал Wi-Fi мережі на TP-Link TL-WR845N досить сильний і стабільний. Є багато відгуків з інформацією про великому радіусі покриття. Ну і як всі люблять писати, стіни пробиває добре 🙂
  • Є можливість запустити гостьову Wi-Fi мережу.

Більш докладно з усіма характеристиками ви завжди можете ознайомитись на сайті TP-Link, або в якомусь інтернет-магазині.

Огляд Wi-Fi роутера TP-Link TL-WR845N

Роутер поставляється в звичній для TP-Link коробці.

Упаковка TP-Link TL-WR845N

По комплектації все стандартно: роутер, мережевий кабель, адаптер живлення, і документація.

Комплектація TL-WR845N

Корпус роутера зроблений з сірого матового пластика. Тільки верхня панель виконана з білого глянсового пластика з цікавою структурою. Неначе маленькі пухирці. На лицьовій стороні можна побачити індикатори та логотип TP-Link. Індикатори горять зеленим кольором. Світять яскраво.

Огляд TP-Link TL-WR845N

З охолодженням проблем бути не повинно. На корпусі є багато невеликих отворів.

Всі порти і кнопки розташовані ззаду. Там можна побачити роз'єм для підключення живлення, кнопку для відключення живлення, утоплену в корпус кнопку Reset, і кнопку WPS / Wi-Fi. Далі йде 1 WAN порт, і 4 LAN порту.

Порти і кнопки на TP-Link TL-WR845N

Зверніть увагу, що немає отворів, які дозволяють вішати роутер на стіну. Якщо для вас це важливо, то проблему можна вирішити двостороннім скотчем. Або вигадати щось інше. Так само, ніжки пластикові, які не прогумовані.

Відгуки користувачів про TP-Link TL-WR845N

Найкращий відгук може залишити тільки той користувач, який користується роутером хоча б кілька тижнів. Я, на жаль, просто фізично не можу в такому режимі тестувати все маршрутизатори. Тому, якщо ви вже купили TP-Link TL-WR845N, то прошу вас залишити свій відгук у коментарях до цієї статті. А якщо тільки плануєте купувати, то не забудьте зайти пізніше, і залишити відгук про TL-WR845N 🙂

Я чомусь впевнений, що саме за відгуками більшість покупців роблять свій вибір. Що стосується відгуків про цей маршрутизатор, то в одному з найпопулярніших інтернет-магазинів, з 50 відгуків я не знайшов жодного негативного. Народ лише зрідка скаржиться на відсутність кріплення на стіну, панель управління на англійській мові, і писк блоку живлення. Все це звичайно спірні моменти, які швидше за все турбують лише деяких користувачів.

Якогось певного недоліку у даного роутера немає. Хороший радіус покриття Wi-Fi мережі, стабільна робота, не сильно ріже швидкість (всі роутери ріжуть швидкість по Wi-Fi), проста настройка, в тому числі через додаток Tether з мобільних пристроїв. Можливо вам ще стане в нагоді інструкція по оновленню прошивки на TL-WR845N.

Я чомусь впевнений, що роутер TP-Link TL-WR845N буде дуже популярним. В першу чергу через невелику ціни, стабільної роботи і хорошого функціонала.

Не забувайте залишати свої відгуки, і ділиться корисною інформацією. Всього доброго!