Як налаштувати роутер, якщо змінився провайдер?

Як налаштувати роутер, якщо змінився провайдер?

Якщо ви вирішили змінити інтернет-провайдера, або переїжджаєте в іншу квартиру, то новий роутер вам швидше за все купувати не доведеться. Після зміни провайдера, у багатьох виникає питання, а як же налаштувати роутер, який раніше працював з іншим провайдером. Нічого складного, все за стандартною схемою. Правда, є кілька нюансів, про які я зараз розповім.

1 Спочатку, я настійно раджу зробити скидання налаштувань роутера , що б видалити настройки від старого провайдера. На роутере знайдіть кнопку RESET (скидання), вона швидше за все втоплена в корпус. Іноді, кнопка підписана WPS / RESET. Натисніть на неї, і потримайте секунд 15. Харчування роутера має бути включено. Швидше за все, засвітяться всі індикатори, і роутер перезавантажитися.

Можете подивитися інструкцію прикладі роутерв Tp-Link: //help-wifi.com/tp-link/kak-vypolnit-polnyj-sbros-nastroek-na-routere-tp-link-vosstanavlivaem-nastrojki-po-umolchaniyu/

2 Далі, нам потрібно дізнатися всі необхідні дані для настройки роутера. Уточніть у свого провайдера, який тип з'єднання він використовує, і чи не робить прив'язку по MAC-адресу. Ця інформація так само може знаходиться в договорі, який вам повинні видати при підключенні до інтернету. Ось ще стаття на цю тему: який тип підключення вказати під час налаштування роутера.

3 Беремо наш роутер, підключаємо до нього в WAN роз'єм інтернет від нового провайдера, заходимо в налаштування роутера, і налаштовуємо його. Процес настройки залежить від вашої моделі. Потрібно буде налаштувати сам інтернет (зазвичай, на вкладці WAN, Інтернет), і налаштувати Wi-Fi мережу: змінити ім'я мережі і встановити пароль на Wi-Fi. Інструкцію з налаштування свого маршрутизатора ви можете знайти у нас в розділі "Налаштування роутера".

От і все. Думаю, у вас вийшло налаштувати свій роутер після зміни провайдера.