tplinkmodem.net - вхід в настройки модему TP-Link. Як увійти в систему через admin?

tplinkmodem.net - вхід в настройки модему TP-Link. Як увійти в систему через admin?

Адреса tplinkmodem.net використовується для входу в настройки роутерів TP-Link, які йдуть з вбудованими ADSL модемами, або з підтримкою СІМ-карт. Чомусь в компанії TP-Link для цих пристроїв вирішили зробити окрему адресу для входу в систему роутера. Так як для входу в web-інтерфейс звичайних маршрутизаторів використовується адреса tplinkwifi.net, або tplinklogin.net (за посиланням стаття з докладною інструкцією). Ну або звичайні IP-адреси: 192.168.0.1, або 192.168.1.1 (в старих моделях).

У TP-Link є лінійка роутерів з підтримкою підключення по ADSL (по телефонній лінії). Або просто ADSL модеми з Wi-Fi - як завгодно, особливої різниці немає. Це такі моделі: TD-W8960N, TD-W8961N, TD-W8968, TD-W8901N, TD-W9970B, Archer VR400, TD-W9970, TD-W8951ND. І є відносно нові моделі маршрутизаторів з підтримкою СІМ-карт (3G / 4G). Це Archer MR400, Archer MR200 і TL-MR6400. У настройки всіх цих пристроїв можна зайти за адресою  tplinkmodem.net . Можливо я не все моделі перерахував, але це не важливо. Адреса для входу в настройки роутера / модему завжди вказано знизу пристрою на наклейці.

tplinkmodem.net

Все що нам необхідно зробити, це підключити свій пристрій (комп'ютер, ноутбук, телефон, планшет) до модему (він же роутер) по кабелю, або по Wi-Fi і в браузері перейти за адресою //tplinkmodem.net. Але дуже часто користувачі стикаються з проблемою, коли сторінка з настройки за цією адресою не відкривається і нічого не працює. Неможливо зайти в налаштування модему TP-Link. Я вже в інших статтях розповідав, що робити в таких ситуаціях. В кінці цієї статті так само дам необхідну інформацію і посилання на інші статті з рішеннями.

Як зайти в налаштування роутера / модему по tplinkmodem.net?

Пристрій, з якого ви будете заходити в налаштування маршрутизатора, має бути до нього підключено. Якщо ваш роутер вже налаштований і ви хочете зайти в систему, щоб змінити якісь налаштування (пароль, ім'я Wi-Fi мережі і т. Д.), То просто підключіться до своєї Wi-Fi мережі, або з'єднайте комп'ютер (ноутбук) з модемом за допомогою мережевого кабелю.

Підключення модему і вхід в настройки через tplinkmodem.net

Якщо модем новий і ви будете підключатися по Wi-Fi, то заводське ім'я мережі (воно ж SSID) і пароль (Wireless Password / PIN) можна подивитися на наклейці знизу модему.

На комп'ютері, або мобільному пристрої запускаємо браузер. Бажано використовувати стандартний, де немає VPN та інших доповнень. В адресному рядку (не в пошуковій!) Набираємо, або копіюємо адресу  //tplinkmodem.net і переходимо по ньому (потрібно натиснути Enter). Заходимо як на звичайний сайт.

Вхід в налаштування модему TP-Link

Відкрити параметри можна так само і по IP-адресою. На нових моделях швидше за все використовується вже звичний адресу 192.168.0.1. А на старих моделях - 192.168.1.1. За цими посиланнями ви можете відкрити докладні інструкції.

Має відкритися сторінка нашого роутера TP-Link (він же модем). Залежно від моделі та того налаштований вже модем чи ні, зовнішній вигляд і вміст цієї сторінки може відрізнятися. На старих моделях з'являється запит логіна і пароля. Заводський логін - admin . Пароль теж admin . Відкривши сторінку tplinkmodem.net потрібно ввести admin / admin. Після чого відкриються настройки роутера. Якщо ви, або хтось інший не змінив пароль. У такому випадку з'явиться повідомлення, що пароль невірний. І швидше за все доведеться робити скидання налаштувань.

tplinkmodem.net і логін / пароль admin

На нових моделях (я перевіряв на TL-MR6400) заводський логи і пароль не встановлено. admin вводити не потрібно (якщо роутер на заводських настройках) там відразу з'являється вікно з проханням встановити пароль роутера (який потім потрібно буде вводити для входу в систему роутера).

Перший вхід в систему модему TP-Link

Після введення логіна і пароля, або після установки пароля (в залежності від моделі, і якщо заходите в налаштування перший раз) відкриється панель управління роутером. Де ви зможете виконати необхідні настройки. Або змінити потрібні параметри.

веб-інтерфейс ADSL або 3G / 4G модем TP-Link

Сама система роутера (сторінка з настройками) може відрізнятися в залежності від моделі роутера і версії прошивки.

Якщо tplinkmodem.net не працює і не відкривається

Буває і таке, що набравши в браузері адресу tplinkmodem.net з'являється помилка, що сторінка недоступна, не вдається відкрити сайт, або завантажується сайт компанії TP-Link.

tplinkmodem.net не відкривається

В першу чергу я завжди перевіряю підключення до роутера. Якщо ви виконуєте вхід в систему роутера з комп'ютера або ноутбука, то переконаєтеся, що у вас активно тільки підключення до роутера, в налаштування якого намагаєтеся зайти. У разі підключення по кабелю, потрібно відключити Wi-Fi (якщо він є). Якщо використовуєте мобільний пристрій, то потрібно відключити стільниковий інтернет і залишити тільки підключення по Wi-Fi. Якщо там все в прядки, то спробуйте наступні рекомендації:

  • Перезавантажте модем і комп'ютер.
  • Спробуйте зайти в налаштування з іншого пристрою, підключивши його до нашого модему TP-Link.
  • Замість адреси tplinkmodem.net спробуйте використовувати 192.168.1.1, або 192.168.0.1.
  • Якщо виконуєте ці дії на комп'ютері, то перевірте, виставлено чи автоматичне отримання IP-адрес у властивостях підключення. Детальніше читайте в статті автоматичне отримання IP-адреси в Windows. А ще краще виконати скидання налаштувань мережі. Ці інструкції я вже писав, використовуйте пошук по сайту.
  • Багато рад щодо вирішення цієї проблеми я зібрав в статті не заходить в налаштування роутера на 192.168.0.1 або 192.168.1.1. Вони підійдуть і в тому випадку, якщо не відкривається tplinkmodem.net.
  • Можна виконати повне скидання налаштувань роутера. Для цього потрібно натиснути і потримати (приблизно 10 секунд) кнопку Reset.

Ще трохи інформації на цю тему є в статті як зайти в налаштування роутера TP-Link. Сподіваюся, моя інструкція вам у пригоді і ви змогли відкрити настройки свого модему. Якщо немає - залишайте питання в коментарях.