Чому не відтворюється відео на всіх пристроях через роутер TP-Link?

Чому не відтворюється відео на всіх пристроях через роутер TP-Link?

Привіт Сергій! У мене модем TP-Link Archer c20, Windows 10. Але тут здається версія Windows не допоможе, так як і на телефоні теж саме. Проблема в тому: інтернет включений, зайду на будь-яку сайт спокійно, АЛЕ ніде не зможу дивитися відео, кліпи, кіно (Ютуб, кіносайтом). Вони просто не включається, що не програється!

Чи не відтворюється відео на YouTube та інших сайтах через роутер

І ще не можу оновити нічого через інтернет, Стім не завантажується (доту хотів пограти). Коротше кажучи, через інтернет нічого не можу зробити, крім як читати новини, і сидіти на ватсаппе. Раніше все було добре. Хтось десь в настройках щось відключив, не можу зрозуміти .. Чи допоможете?

відповідь

Добрий день. Я вже відповідав вам в коментарях, хотів уточнити деяку інформацію з проблеми, але там ви не відповіли на мої запитання. Я так розумію, що через роутер відео не завантажується, і просто чорний екран на тому ж YouTube? Хоча, на скріншоті бачу, що превью завантажуються і перегляд кадрів при наведенні курсору так само працює.

Раніше відео завантажувалося через цей же TP-Link Archer c20?

Хтось десь в настройках щось відключив, не можу зрозуміти.

Ви впевнені, що причина в зміні налаштувань? Налаштувань роутера?

Так як проблема з відтворенням відео на всіх пристроях (ви писали про це в коментарях), то значить причина або в роутері, або на стороні провайдера. Для перевірки можна підключити інтернет безпосередньо до ноутбука і перевірити, чи буде завантажуватися відео на YouTube, інших сайтах, і чи буде працювати Стим. Можна зателефонувати в підтримку і запитати у них, детально описати проблему.

Якщо дійсно були змінені якісь параметри TP-Link Archer c20, то можна зробити скидання налаштувань і налаштувати його заново по цій інструкції. Можна оновити прошивку роутера.

Так само іноді відео на YouTube та інших сайтах може не завантажуватися через невірно налаштованого параметра MTU на маршрутизаторі. Докладніше в статті: Сторінки завантажуються не повністю. Браузер не до кінця відкриває сайти і картинки

І ще спробуйте через VPN. Включіть в тій же Опері безкоштовний VPN і спробуйте запустити відтворення відео на сайтах.