TP-LINK Archer C7: огляд та відгуки

TP-LINK Archer C7: огляд та відгуки

Фото TP-LINK Archer C7
  • Огляд роутера TP-LINK Archer C7
  • Archer C7
  • Порти роутера TP-LINK Archer C7

Сьогодні у нас на огляді маршрутизатор TP-LINK Archer C7. Це не бюджетна модель роутера, але і не топова. Варто Archer C7 трохи більше ста доларів. І за ці гроші ми отримуємо потужний, і що дуже важливо, сучасний маршрутизатор, який навряд чи застаріє навіть через пару років.

Давайте відразу про головне. TP-LINK Archer C7 - це двохдіапазонний, гігабітний роутер. Це означає, що він може транслювати Wi-Fi мережу на частоті 2.4 ГГц, і 5 ГГц. Звичайно ж, є підтримка нового стандарту 802.11ac. Максимальна швидкість по бездротовій мережі: на частоті 2.4 ГГц швидкість до 450 Мбіт / с, а на частоті 5 ГГц - до 1300 Мбіт / с. З бездротовою мережею розібралися.

WAN-порт, і 4 LAN-порту так само можуть працювати на швидкості 1000 Мбіт / с. Є два USB-порту, версії 2.0. Наявність двох USB портів це дуже круто. Адже можна одночасно організувати загальний доступ до мережевого принтера, і до USB накопичувача. Так само, є підтримка 3G / 4G модемів. Але, я так і не зміг зрозуміти, на яких конкретно апаратних версіях роутера, або прошивках. Швидше за все, з другої апаратної версії. Чи то на пристроях, які йдуть для певної країни. Думаю, що після оновлення прошивки до останньої версії, все буде працювати.

Цей маршрутизатор буде стабільно роздавати інтернет при навантаженні. Коли ви захочете одночасно на декількох комп'ютерах пограти в онлйн гри, подивитися відео і т. Д. Мені здається, що Archer C7 ідеальна модель роутера для всіх, у кого є телевізори з Smart TV. Що б користуватися всіма фішками, і не спостерігати обривів з'єднання, або нестачі швидкості при перегляді відео у високій якості.

Забув ще написати про антенах, і радіусі покриття Wi-Fi мережі. Три знімних антени (потужністю 5 дБі) відповідають за передачу сигналу Wi-Fi на частоті 5 ГГц. І три вбудовані антени (4.5 дБи) транслюють сигнал на частоті 2,4 ГГц. Але, навіть при цьому, радіус покриття Wi-Fi мережі на частоті 2,4 ГГц все рівно більше (на одну поділку, перевіряв на телефоні). Покриття вистачить для квартири, або будинку. Ну а якщо не вистачить, то можна встановити репитер, або посилити Wi-Fi іншими способами.

Огляд роутера TP-LINK Archer C7

Особисто мені дизайн маршрутизатора Archer C7 дуже сподобався. Не сподобався тільки мазкий, глянсовий, чорний пластик, з якого виконана верхня частина корпусу. Виглядає він класно, але дуже добре збирає відбитки. Але, якщо протерти роутер і не чіпати його, то все відмінно. На передній панелі можна побачити індикатори, які горять зеленим кольором.

Всі порти і кнопки розміщені на задній стороні маршрутизатора. Чого там тільки немає. Крім кріплення трьох антен, там можна побачити:

  • Роз'єм для підключення адаптера живлення.
  • Клавішу On / Off, для управління живленням.
  • Окремий перемикач для включення і відключення Wi-Fi мережі.
  • Два USB-порту з індикаторами.
  • 1 WAN-порт і 4 LAN-порту.
  • Кнопка WPS / Reset.

Ось як це виглядає:

Порти роутера TP-LINK Archer C7

Все красиво, зручно, і відразу видно, що маршрутизатор не найдешевший. Та й за розмірами він не найменший. Шкода тільки, що немає прогумованих ніжок. Але зате, можна повісити Archer C7 на стіну.

Відгуки про TP-LINK Archer C7

Якщо ви вже купили цей маршрутизатор, то обов'язково напишіть свій відгук у коментарях. Він буде дуже корисний для всіх, хто задумався про покупку цієї моделі. Можете написати про своє враження, як він в роботі, які можливо були проблеми і т. Д.

Я вважаю, що TP-LINK Archer C7, дуже хороший варіант домашнього маршрутизатора. Який без проблем буде роздавати інтернет на всі ваші пристрої, і що дуже важливо, буде працювати стабільно, в порівнянні з більш дешевими моделями. Не просто так же він зібрав стільки різних нагород.

Підіб'ємо підсумки: виглядає класно, працює стабільно, сучасний, потужний. Гарне співвідношення ціна-якість. Якщо подобається зовні і влаштовує ціна - беріть, не пошкодуєте. Якщо не можете визначиться з вибором, то дивіться статтю за вибором маршрутизатора для будинку.

Корисні посилання:

Інструкція по налаштуванню маршрутизатора TP-LINK Archer C7

Додаток TP-LINK Tether для управління роутером Archer C7 зі смартфонів і планшетів