Помилка "мережу нестабільна" на телевізорі LG Smart TV. Що робити?

Помилка «мережу нестабільна» на телевізорі LG Smart TV. Що робити?

Після скидання налаштувань до заводських, відкривається вікно: "Мережа нестабільна при підключенню до сервера сталася тимчасова помилка". Підключення провідне, в настройках відображається, що підключено. Допоможіть налаштувати.

Телевізор LG UJ639V.

відповідь

Валентина, ви надали дуже мало інформації. Помилка "мережу нестабільна" (якщо не помиляюся, код цієї помилки 102) з'являється тільки в якомусь конкретно додатку, наприклад в LG Store? В який момент і де ви бачите цю помилку на своєму телевізорі LG Smart TV? У браузері інтернет працює? Якщо є можливість, прикріпіть фото помилки в коментарях нижче.

Я жодного разу не стикався з цією помилкою, незважаючи на те, що користувався декількома телевізорами LG на webOS. Пошукав інформацію про цю помилку в інтернеті, подивився поради на форумах, і хочу порадити вам такі рішення:

  1. Так як в телевізорі LG 43UJ639V є Wi-Fi, то я б спробував відключити кабель і підключити його до інтернету по Wi-Fi. До роутера, або роздати інтернет зі смартфона. Цікаво, чи зникне помилка "мережу нестабільна" при такому підключенні.
  2. Бачив в інтернеті кілька повідомлень, що цю помилку вдалося вирішити зміною двох настоянок: країна розташування і країна обслуговування. Потрібно поставити одну країну. На жаль, не можу підказати де конкретно знаходяться ці настройки на вашому телевізорі. Але, думаю, знайти їх буде не складно.
  3. Пропишіть на своєму телевізорі LG статичні DNS. Детальніше читайте в статті: //help-wifi.com/televizory-lg/problemy-s-wi-fi-na-televizore-lg-smart-tv-ne-vidit-wi-fi-seti-ne-podklyuchaetsya-ne -rabotaet-internet-oshibka-seti-106-105 / Можливо, це рішення дозволить позбутися від помилки "Підключення до сервера нестабільно. Код помилки: -102". Тільки вам потрібно прописувати DNS для проводового підключення.
  4. Перевірте настройки часу на телевізорі.
  5. Відключити живлення телевізора на 15 хвилин.
  6. Можна оновити прошивку. Завантажити прошивку з сайту LG на флешку і оновити на телевізорі.
  7. Зміна MTU в настройках роутера. Зазвичай, за умовчанням стоїть 1500. Можна спробувати виставити 1460.
  8. Ще раз виконати повне скидання налаштувань телевізора.

Доповнити своє питання, чи поділитися рішенням (можливо, ви вже самі все виправили) можна в коментарях.