Як прошити роутер Netis?

Як прошити роутер Netis? Оновлення прошивки на прикладі Netis WF2411

Додав на сайт розділ з інструкціями для маршрутизаторів Netis, ну і звичайно ж, в цій категорії повинна бути стаття з оновлення прошивки на роутері Netis. Власне чим ми зараз і займемося. Будемо прошивати Netis WF2411. Покажу як знайти файл прошивки, скачати його з офіційного сайту, і оновити програмне забезпечення роутера. Якщо у вас якась інша модель фірми Netis, то ця інструкція вам так само підійде, так як там все однаково.

Оновлювати ПО потрібно з тієї причини, що в нових версіях як правило виробник вносить багато покращень, і виправляє якісь помилки. Втім, на сайті де ми будемо завантажувати прошивку, є опис змін в новій версії. Що стосується прошивки роутерів Netis, то там все за стандартною схемою: завантажуємо файл прошивки для нашої моделі, заходимо в налаштування роутера і заливаємо прошивку. Зараз все детально розглянемо.

Інструкція по прошивці роутера Netis

І так, для початку нам потрібно завантажити саму прошивку. Я раджу скачувати тільки з офіційного сайту. Для цього, перейдіть за посиланням: //www.netisru.com/en/Downloads/, і в списку знайдіть модель свого маршрутизатора. У мене  Netis WF2411 , тому його і вибираю.

Завантаження прошивки для роутера Netis

Далі ви побачите список з прошивками різних версій.

Що б зрозуміти, чи є нова версія для вашого роутера, досить зайти в його налаштування, перейти на вкладку Система - Оновлення ПО, і подивитися, яка версія встановлена ​​у вас. Більш детально про те як це зробити, дивіться нижче.

Якщо ви звірили версії, і на сайті є новіша (вона в самому верху списку), то для її завантаження просто натисніть на кнопку завантажити. Збережіть архів з прошивкою на комп'ютер.

Архів з прошивкою для Netis WF2411

Після того, як архів з ПО буде у вас на комп'ютері, потрібно відкрити архів, знайти там сам файл прошивки в форматі .bin, і витягти його.

Витягуємо файл прошивки з архіву

Тепер можна переходити до наступного пункту.

Оновлюємо програмне забезпечення через налаштування

Важливо!

1. В процесі оновлення не вимикайте живлення роутера, і нічого не натискайте.

2. Оновлювати прошивку найкраще при підключенні по кабелю. Навіть, якщо ви свій комп'ютер підключаєте по Wi-Fi, то на момент оновлення ПЗ краще підключиться по кабелю, який йде в комплекті, а Wi-Fi на комп'ютері вимкнути.

У процесі оновлення, налаштування роутера скинуті не будуть. Багатьох дуже цікавить це питання. У мене пароль на Wi-Fi, який був встановлений, так і залишився.

Підключаємося за такою схемою: кабель на роутері підключаємо в LAN роз'єм, а на комп'ютері в мережеву карту.

Підключення до роутера Netis для оновлення ПЗ

Потрібно зайти в налаштування роутера. Для цього відкрийте будь-який браузер, і перейдіть за адресою 192.168.1.1 , або  //netis.cc . Можете подивитися цю детальну інструкцію. Якщо з'явиться запит логіна і пароля, то вкажіть їх. За замовчуванням запит не виникає, тільки якщо ви встановили пароль на захист налаштувань. Відкриється панель управління. Якщо вона у вас англійською, то змініть мову, і натисніть на кнопку Advanced .

веб-інтерфейс роутера netis

Далі перейдіть на вкладку Система - Оновлення ПО . Там ви побачите версію прошивки, яка встановлена на вашому маршрутизаторі. Для поновлення натисніть на кнопку Огляд , виберіть файл з прошивкою (який ми витягли з архіву) на комп'ютері, і натисніть на кнопку Оновити .

Оновлення прошивки на роутері Netis

Чекаємо, поки закінчиться процес оновлення.

Процес оновлення прошивки

Коли закінчиться процес прошивки, відкриється головна сторінка з настройками. Це означає, що все пройшло успішно. Можете користуватися роутером.