Сторінки завантажуються не повністю. Браузер не до кінця відкриває сайти і картинки

Сторінки завантажуються не повністю. Браузер не до кінця відкриває сайти і картинки

На цій сторінці я постараюся зібрати всі відомі мені вирішення проблеми, коли в браузері сторінки завантажуються не до кінця. Сайти відкриваються не повністю. Наприклад, не завантажуються деякі зображення, або скрипти на сайтах. Сторінки в браузері відображаються криво, або завантажується тільки частина сайту. А деякі сайти взагалі не відкриваються. Або відкриваються але не з першого разу, а з другого, або третього. Ми розглянемо рішення для Windows 10, 8, 7. Простіше кажучи, для комп'ютерів. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою на мобільному пристрої, то швидше за все причина в маршрутизаторі (якщо ви підключені через нього). Про це я докладніше напишу в статті. Ось як приблизно це все виглядає.

Сайти в браузері відкриваються не повністю, криво, не до кінця, без картинок

Я сам кілька разів стикався з проблемою, коли браузер у мене відкривав сайти не повністю. Наприклад, ВКонтакте на завантажувалися картинки. В Одноклассниках і інших соціальних мережах таке теж буває. Вже точно не пам'ятаю, але рішення у мене було простим: очищення кешу, перезапуск браузера. Бувають і більш серйозні причини. Наприклад, неправильне значення MTU. Цей параметр можна змінити в настройках маршрутизатора, або в самій Windows.

Найчастіші причини:

 1. Глюк браузера. Як правило, допомагає перезапуск браузера, перезавантаження комп'ютера, очищення кеша браузера.
 2. Проблема з доповненнями в браузерах. Іноді, деякі доповнення встановлені в браузері не дають повністю завантажувати сторінку. Найчастіше винні в цьому доповнення, які блокує рекламу на сайтах.
 3. Неправильне значення MTU. Ми не будемо розбиратися що це і як воно впливає на завантаження сайтів, але дуже часто через нього сайти або не завантажуються взагалі, або їх можна завантажити в повному обсязі. Як я вже писав вище, MTU можна змінити в настройках роутера (якщо інтернет підключений безпосередньо, то в настройках Windows). Зазвичай там стоїть значення 1500. Після установки 1460 все починає відкриватися нормально. Але немає ніякої гарантії, що в вашому випадку проблема саме в MTU.
 4. Віруси і шкідливе ПО. Упевнений, що деякі віруси можуть заважати браузерам нормально відображати сторінки.

Хочу зауважити, що такі проблеми з "кривим" відображенням сайтів можуть спостерігатися у всіх браузерах: Firefox, Opera, Chrome, Яндекс Браузер, Microsoft Edge і навіть у Internet Explorer. Який і без якихось проблем може завантажувати сайти в повному обсязі, або криво 🙂

Сайти відкриваються не повністю: перше рішення і пошук причини

Для початку я раджу закрити браузер і перезавантажити комп'ютер , або ноутбук. Можливо, все буде відмінно працювати. Якщо підключення до інтернету через роутер, або модем, то його так само можете перезавантажити. Це точно не завадить.

Так як в наш час практично завжди встановлений маршрутизатор, і всі пристрої підключаться до інтернету через нього, то перевірте, як відкриваються сайти на інших пристроях. Можна перевірити навіть на Android, або iOS смартфонах і планшетах. Але краще, звичайно, на комп'ютері. Якщо є можливість, підключіть свій комп'ютер до іншого інтернету. Наприклад, до іншої Wi-Fi мережі, яку навіть з телефону можна роздати.

Перевірте, як все працює через інший браузер. Навіть стандартний. Згадайте, може ви перед цим встановлювали якісь доповнення, або програми.

Вимкніть блокувальник реклами , якщо він у вас встановлений. Наприклад: Adblock, Adguard, AdMuncher.

Так ми зможемо зрозуміти в чому причина нашої проблеми, і куди рухатися далі. Можете результат цих перевірок і роздумів описати в коментарях. Я намагатимусь допомогти.

Чистимо кеш браузера

Це одне з перших рішень, яке потрібно спробувати при появі подібного роду проблем. На цю тему я планую окрему статтю, але тут коротко покажу як очистити кеш в найпопулярніших браузерах.

 • Opera. Відкриваємо "Меню" - "Інші інструменти" - "Очистити історію відвідувань" (або Ctrl + Shift + Del). Ми залишаємо виділеним тільки пункт "Кешовані зображення і файли".

  Очищення кеш-пам'яті в Opera якщо не повністю відкриваються сторінки

  І натискаємо "Очистити історію відвідувань". Детальніше про це в статті: як очистити історію, кеш, куки браузера Opera.

 • Chrome. "Меню" - "Додаткові інструменти" - "Видалення даних веб-перегляду". Далі виділяємо "Зображення і інші файли ..." і очищаємо.

  Неправильно відображаються сайти в ChromeПісля цього можна запустити знову Хром.

 • Firefox. "Меню" - "Налаштування" - Вкладка "Приватність". Виберіть "видалити вашу недавню історію".
 • Яндекс Браузер. Щоб не лазити по меню, можна натиснути клавіші Ctrl + Shift + Del.

  Очищення кеш-пам'яті в Яндекс Браузер при кривої завантаженні сайтівДалі вибрати "Файли, збережені в кеші" і очистити їх.

Якщо у вас якийсь інший браузер, то думаю, що ви без проблем знайдете функцію очищення кешу в налаштуваннях. Або запитуйте в коментарях.

Перевірка встановлених в браузері доповнень

Якщо очищення кеша не допомогла, і сторінка в браузері як і раніше відкриваються не повністю, то рекомендую перевірити встановлені доповнення і тимчасово їх відключати (якщо вони є).

Зробити це можна так само в настройках браузера, десь в розділі "Розширення", "Додатки". Для прикладу, в браузері Опера:

Через розширень браузер погано завантажує сайти

Вимкніть на час всі встановлені розширення.

Якщо не знаєте де в вашому браузері знаходяться ці настройки, то подивіться цю статтю. У ній я показував, як управляти розширеннями в популярних браузерах.

Так само подивіться, які у вас встановлені і запущені програми на комп'ютері. Може знайдете щось підозріле.

MTU і проблеми з неповним завантаженням сайтів

Про це параметрі я вже розповідав вище в статті. Як правило, його змінюють в налаштуваннях маршрутизатора. Дуже часто через неправильне значення MTU виникають проблеми з відображенням сторінок при підключенню до інтернету через 3G / 4G модеми. Коли модем підключений до роутера. Але і з кабельним підключенням таке буває.

Змінити MTU можна в налаштуваннях роутера, в розділі з налаштуванням підключення до інтернету: "WAN", "Інтернет".

Для початку потрібно зайти в панель управління маршрутизатором.

Покажу як міняти MTU на деяких роутерах.

TP-Link

У розділі WAN є пункт "MTU Size". За замовчуванням там 1500. Можна прописати 1460, або навіть 1400.

MTU Size на TP-Link

Якщо у вас PPPoE, то потрібно натиснути на кнопку "Advanced" і там змінити значення.

Збережіть налаштування і перезавантажте роутер.

ASUS

У розділі "Інтернет". Поле "MTU".

ASUS: погано завантажуються сайти через MTU

Не забудьте зберегти настройки.

Я не можу детально показати, як це робити на маршрутизаторах різних виробників. Тому, якщо не знайдете у себе ці настройки - пишіть в коментарях.

Перевірка на віруси і ще ...

Якщо нічого не допомагає, то не зайвим буде перевірити комп'ютер на віруси. Можете запустити сканування в антивірусі (якщо він встановлений), або перевірити систему однієї з безкоштовних антивірусних утиліт. Наприклад, Dr.Web CureIt !.

Якщо при підключенні до іншого інтернету (Wi-Fi мережі) сайти завантажуються з першого разу і повністю, то є сенс зателефонувати в підтримку провайдера і пояснити проблему. Може це у них якісь неполадки.

Так само можна ще спробувати змінити DNS на Google Public DNS.

Розповів все, що знаю по цій темі на даний момент. Якщо буде нова інформація, обов'язково додам її. Ви так само можете ділиться своїми спостереженнями та порадами. Всього доброго!