Як на роутері ZyXEL Keenetic подивитися скільки пристроїв підключено до Wi-Fi і хто підключений?

Як на роутері ZyXEL Keenetic подивитися скільки пристроїв підключено до Wi-Fi і хто підключений?

Нещодавно ми знайомилися з відмінним роутером ZyXEL Keenetic Start, про детальних параметрів якого, можете почитати в цій статті. Продовжуємо вивчати функціонал і різні фішки роутерів від ZyXEL. І в цій статті ми будемо дивитися скільки пристроїв підключено до вашої Wi-Fi мережі, і що це за пристрої. Якщо у вас вдома, або в офісі стоїть роутер від ZyXEL, і ви задалися питанням, чи не підключені до вашої бездротової мережі чужі пристрої, то сьогодні я розповім як в настройках роутера подивитися хто підключений до вашого Wi-Fi.

В адмінці роутера ZyXEL можна побачити список не просто підключених пристроїв, але і багато корисної інформації про ці пристрої: ім'я пристрою, MAC-адресу, присвоєний IP-адреса, кількість використаного трафіку і т. Д. А при необхідності, ви зможете заблокувати потрібний пристрій . Але, про створення чорних і білих списків пристроїв на цих роутерах я підготую окрему статтю. Зараз детально все розглянемо.

Цей спосіб підійде практично для всіх роутерів ZyXEL Keenetic. Я буду показувати на прикладі молодшої моделі Start.

Дивимося список Wi-Fi клієнтів на ZyXEL Keenetic

Нам обов'язково потрібно зайти в налаштування нашого маршрутизатора. Для цього, перейдіть за адресою  192.168.1.1 , вкажіть дані (логін / пароль) для входу в настройки роутера. А ще краще, подивіться докладну статтю по входу в настройки роутерів цієї компанії.

Після того, як ви потрапите в налаштування, перейдіть вгорі на вкладку Wi-Fi Клієнти . Там ви і побачите всі пристрої, які на даний момент підключені до вашого Wi-Fi.

Пристрої підключені до Wi-Fi на ZyXEL Keenetic

Якщо у списку ще з'явився, то трохи почекайте, або поновіть сторінку.

Як ви можете бачити на скріншоті вище, в списку відображається така інформація:

  • Ім'я. Якщо це комп'ютер, то відображається його ім'я (у мене "help-wifi-com", це ноутбук). Телефон на Windows Phone, підписаний просто як "Windows-Phone". А iPad відображається з ім'ям.
  • MAC-адресу пристрою.
  • Присвоєний йому IP-адреса.
  • Скільки відправлено та прийнято трафіку.
  • Ширина каналу на якій працює пристрій. Якщо у вас в налаштуваннях Wi-Fi включений автоматичний режим, то вона може бути різною.
  • Швидкість Мбіт / с.
  • Скільки пройшло часу після підключення.
  • Сигнал. Рівень сигналу мережі на пристрої. За цим показником можна зрозуміти, як далеко від роутера знаходиться певний пристрій.

Ще, список пристроїв можна подивитися на вкладці Домашня мережа , на яку ви можете перейти прямо з головної сторінки. На ній так само відображаються підключені по кабелю пристрою.

Список підключених до мережі пристроїв

А якщо натиснути на потрібну вам пристрій, то відкриється докладна статистика по з'єднаннях цього пристрою.

Ось так просто можна отримати потрібну інформацію по підключеним пристроям. Якщо ви побачили якесь чуже пристрій, то можете його заблокувати, або просто змінити пароль на Wi-Fi мережу. А якщо в пристрої написано ім'я і прізвище вашого сусіда, то можна розібратися по-іншому :) У будь-якому випадку, це корисна інформація, яка може стати в нагоді.