Tp-Link Archer C20i: відгуки, огляд, характеристики

Tp-Link Archer C20i (AC750): відгуки, огляд, характеристики

Комплектація Tp-Link C20i
  • Tp-Link Archer C20i
  • Зовнішній вигляд роутера Tp-Link Archer C20i
  • Елементи управління Tp-Link Archer C20i

Tp-Link Archer C20i - новий, стильний, двохдіапазонний і недорогий роутер від компанії Tp-Link. Швидше за все, саме ця модель буде дуже популярна серед покупців найближчим часом. Все через підтримку нового діапазону. Tp-Link Archer C20i вміє транслювати Wi-Fi мережу на частоті 5 GHz, а це значить, що він відмінно підійде для тих, хто вирішив перейти на новий діапазон. Втім, на частоті 2.4 GHz він Wi-Fi так само роздає.

Цей роутер транслює дві Wi-Fi мережі. Ваші пристрої, які не підтримують мереж 5 GHz, ви зможете підключати до 2.4 GHz. А нові пристрої, у яких є підтримка нової частоти, будуть підключаться до неї.

Перевага 5GHz в тому, що ця частота практично не завантажена, так як зараз десь 95% всіх Wi-Fi мереж працюють на частоті 2.4 GHz. А якщо немає перешкод, то відповідно швидкість, і стабільність підключення буде набагато вище. Все більше і більше пристроїв підтримують Wi-Fi мережі 5 GHz, і найближчим часом всі почнуть на них переходити. А якщо врахувати ціну Tp-Link Archer C20i, яка приблизно 40 доларів, то у цієї моделі є всі шанси стати дуже популярною. До того ж у Archer C20i є багато інших достоїнств.

Огляд Tp-Link Archer C20i

Виглядає C20i дуже стильно і сучасно. Ззаду і з боків матовий пластик, а на лицьовій стороні глянсовий пластик. Так, виглядає красиво, але передня панель дуже добре збирає відбитки, які трохи псують зовнішній вигляд маршрутизатора. І його доведеться частенько протирати. Спереду розташовані сині індикатори, і логотип компанії. З правого боку розташовані кнопки для управління живленням, Wi-Fi і WPS / Reset. І 1 USB-роз'єм. На задній стороні ви знайдете WAN і LAN роз'єми, і роз'єм для підключення живлення.

У Tp-Link Archer C20i немає зовнішніх антен, вони вбудовані в корпус. На столі він коштує дуже стійко, за рахунок гумових ніжок. Що в принципі нормально для такої ціни. На стіну його не повісити, через вертикального розташування.

Що стосується комплектації, то вона стандартна: роутер, адаптер харчування, мережевий кабель, документація і диск з утилітою для настройки.

Характеристики

  • 1 WAN порт, звичайний Ethernet. Хоч і є USB роз'єм, але Archer C20i не підтримує 3G USB модеми.
  • 4 LAN порту з максимальною швидкістю 100 Мб / с
  • Підтримка стандартів IEEE 802.11 b / g / n / ac / a
  • Підтримка частоти Wi-Fi мережі 2.4 ГГц і 5 ГГц
  • Антени внутрішні, 3 штуки
  • Швидкість Wi-Fi: 5 ГГц до 433 Мбіт / с, 2.4 ГГц до 300 Мбіт / с

  • 1 USB роз'єм, до якого можна підключити принтер, або USB накопичувач, і організувати загальний доступ, або принт-сервер.

Інші характеристики Tp-Link Archer C20i стандартні, не буду про них розповідати.

Ріже чи швидкість по Wi-Fi, і який радіус дії мережі?

З приводу швидкості інтернету по Wi-Fi, то тут все відмінно. Особливо в діапазоні 5 ГГц. При хороших умовах можна отримати навіть 80-90 Мбіт / с, судячи з відгуків. Так що Tp-Link C20i швидкість ріже не сильно.

Що стосується покриття Wi-Fi мережі, то його вистачить для двокімнатної квартири, невеликого будинку, або офісу. Хоча, для офісу я радив би купувати більш серйозні пристрою. Радіус дії мережі в діапазоні 5 GHz трохи менше. Але це нормально, така особливість цієї частоти.

У плані швидкості і покриття, думаю, що цей роутер повністю відповідає своїй ціні.

Відгуки про Tp-Link C20i

Так як маршрутизатор відносно новий, то в інтернеті немає по ньому багато відгуків. Але, ті що є, цілком позитивні. Комусь не подобається зовнішній вигляд, хтось не може налаштувати якусь функцію, і т. Д. Тобто, немає ніяких конкретних мінусів, знаєте як буває, є моделі у яких прям чітко виділені конкретні недоліки. Тут такого немає. Хоча, модель поки нова, може щось ще вилізе 🙂

Особисто мені роутер дуже сподобався, і якщо ви тільки зібралися купувати маршрутизатор, то повірте, краще відразу купити двохдіапазонний, з підтримкою Wi-Fi 5GHz, ніж купувати через рік новий пристрій. А серед тих моделей, які на даний момент надані на ринку, Tp-Link Archer C20i буде відмінною покупкою. Можна сказати, що це недорогий роутер, з класу дводіапазонних. І його потужності точно вистачить для домашнього використання.

Ну і я вважаю, що в роутері вже повинен бути як мінімум 1 USB роз'єм. Якщо ви думаєте що він вам не знадобиться, то це не так. Підключіть флешку, зробите загальний доступ, і будете дивитися фільми з телевізора та інших пристроїв, дуже зручно. А модель C20i відмінно для цього підходить. Ну і проблем з онлайн іграми, завантаженням торрентів і переглядом онлайн відео виникнути не повинно, як це буває на бюджетних маршрутизаторах, при підключенні декількох пристроїв.

Корисні посилання:

Інструкція по налаштуванню маршрутизатора Tp-Link Archer C20i

Залишайте свої відгуки про Tp-Link Archer C20i в коментарях. Думаю, вони багатьом знадобляться, тому що ця модель просто повинна стати популярною.