Яким пристроєм підключити до Wi-Fi ресивер і програвач у яких немає Wi-Fi приймача

Яким пристроєм підключити до Wi-Fi ресивер і програвач у яких немає Wi-Fi приймача

Будинки налаштований інтернет роутер zyxel kinetic viva роздає вай-фай. Так само є ресивер і блюра програвач, вайфая у них немає, вони підключаються до мережі проводом LAN, завдання наступна: яким пристроєм підключити ресивер і програвач до домашньої мережі, щоб пристрій приймала сигнал домашньої мережі по вай-фай і передавало ресивера і програвача по LAN кабелю.

відповідь

У вашому випадку міг би підійти звичайний ретрансляція. Він може отримувати інтернет від головної Wi-Fi мережі і передавати його на ваші пристроїв з мережевого кабелю. Але є 2 аспекти: у вас два пристрої ресивер і програвач. А на Репітер зазвичай тільки один LAN порт. Правда, може є моделі і з двома портами. Потрібно шукати. І друге: ретрансляція буде ще посилювати Wi-Fi мережу. Не знаю, чи потрібно це вам.

Ще один варіант, це покупка якогось недорогого роутера, який може працювати в режимі приймача. Роутер буде по Wi-Fi отримувати інтернет від головного роутера Zyxel Keenetic viva, і передавати його тільки по кабелю на ваш ресівер і програвач.

Ось інструкції по налаштуванню режиму приймача на деяких роутерах:

  • Zyxel Keenetic - //help-wifi.com/zyxel/router-zyxel-keenetic-v-kachestve-wi-fi-priemnika-dlya-kompyutera-ili-televizora/
  • D-LINK - //help-wifi.com/d-link/rezhim-klient-most-i-repiter-na-routere-d-link/

Такий режим є на роутері Netis та інших. Ось ще стаття: Роутер як приймач (адаптер) Wi-Fi. Для комп'ютера, телевізора і інших пристроїв.

Можете взяти ще один недорогий Zyxel Keenetic. Наприклад, Start.