Представлений роутер TP-LINK Talon AD7200 з підтримкою стандарту WiGig (802.11 ad)

Представлений роутер TP-LINK Talon AD7200 з підтримкою стандарту WiGig (802.11 ad)

Найбільший постачальник мережевого обладнання компанія TP-Link випустила маршрутизатор з підтримкою WiGig. До слова, це перший на планеті роутер, що працює з технологією 802. 11 ad.

Фото роутера TP-LINK Talon AD7200

Аналогів у TP-LINK Talon AD7200 дійсно немає. Ми підготували 5 цікавих фактів про маршрутизатор, які викличуть у вас бажання купити TP-LINK Talon AD7200 або хоча б попрацювати з ним:

  • Смуга пропускання даних - 60 ГГц. Це куди швидше, ніж Gigabit Ethernet. Китайці пообіцяли, що новий роутер зможе передавати дані на швидкості до 7,2 Гб / с. Трохи цифр: завантаження HD фільму через TP-LINK Talon AD7200 займе 30-40 секунд, сто якісних фото завантажаться за секунду, фільм в дозвіл 4К - близько 8 хвилин.
  • Працює з трьома видами частот. Крім використовуваної частоти 60 ГГц, заявлена ​​підтримка традиційних 2,4 і 5 ГГц частот. Новинка зможе працювати одночасно у всіх трьох діапазонах. Для роботи зі стандартними частотами передбачено сім зовнішніх і одна внутрішня антена, для діапазону 60 ГГц - одна зовнішня.
  • Фірмова технологія TP-LINK, що припускає виявлення перешкод в приміщенні і напрямок сигналу в обхід, по найкоротшим маршрутом.
  • Два порти USB 3.0. Підключивши звичайну флешку, можна говорити в мережу будь-який музичний і відеоконтент.
  • Двоядерний процесор з частотою 1,4 ГГц. Чи не найпотужніше рішення, але за словами фахівців TP-LINK, його цілком достатньо для забезпечення гарної продуктивності мережі.

З огляду на унікальні характеристики роутера TP-LINK Talon AD7200, купити його можна за попереднім замовленням тільки на торговому майданчику NewEgg.com. У роздріб маршрутизатор продається в деяких мережах США, вартість становить 350 доларів.