Zyxel Keenetic III Lite: нестабільно працює Wi-Fi на телевізорі і телефоні

Zyxel Keenetic III Lite: нестабільно працює Wi-Fi на телевізорі і телефоні

Сергій здрастуйте! Допоможіть мені будь-ласка. Мої нерви на межі. Я в цьому не зовсім розбираюся, проблема в загальному ось у чому. Купили роутер ZyXel kenetic lite III для того щоб був удома Wi-Fi і власне дивитися канали на телевізорах Smart TV.

Підключили, Wi-Fi є, все підключається. АЛЕ на одному телевізорі дивимося тв канали через додаток тьху тьху без перебоїв. А інший телевізор через таке ж додаток дивитися неможливо кожні 10 сек затикається і все.

Інші додатки взагалі картинку не прогружаются. Дивимося канали через додаток провайдера (може чули lanta tv) навіть якщо включений тільки один телевізор то все одно затинається. А так же наприклад телефон підключається до Wi-Fi, перші 2 хвилини працює добре, а потім ні в яку не хоче оновлювати наприклад стрічку новин в соц мережах. та й в гуглі нічо не шукає. Доводиться відключатися, заново підключатися і далі оновлює, але знову ж таки не на довго. На роутере перемикач стоїть на "основний". Допоможіть будь ласка, роз'ясніть)))

відповідь

Добрий день. Дуже складно вам щось порадити. Так як немає навіть конкретної проблеми і опису. І всі ці "затикається", "не вдалося підключитися", дуже складно зрозуміти, коли навіть проблему не бачиш.

Можна припустити, що є якісь перешкоди на каналі Wi-Fi мережі. В такому випадку, можна спробувати поекспериментувати зі зміною каналу за цією інструкцією.

Далі, я б взяв роутер, зробив на ньому скидання налаштувань, і оновив прошивку. Після цього налаштував би роутер заново.

Може бути ще, що на телевізорі поганий сигнал від роутера (цього я не знаю). Якраз на тому, де спостерігаються проблеми з нестабільною роботою підключення по Wi-Fi, і переглядом телебачення.

Так само, я б підключив телевізор до роутера по кабелю, і перевірив як буде працювати.

Потрібно розуміти, що все гальма в програмі при перегляді телебачення можуть бути через низьку швидкості. Знову ж, яка у вас швидкість я не знаю.

Так само, проблема може бути в самому телевізорі.

Перемикач і повинен стояти на "основний". Адже Zyxel Keenetic III Lite працює в режимі маршрутизатора. Там просто режими роботи роутера перемикаються.