Як ретранслювати відкриту Wi-Fi мережу всередину приміщення (в будинок)

Як ретранслювати відкриту Wi-Fi мережу всередину приміщення (в будинок)

Добрий день. Хотілося б отримати вичерпну відповідь, тому що в цій справі профан і перечитавши статей 20 так і не пришол до відповіді. Є мережа за стінами будівлі, до якої я підключаюся без пробле з будь-якого пристрою, що має модуль wi-fi (перебуваючи на вулиці). Але є проблема, майже метрова стіна з цегли та бетону + утеплювач і металевий сайденг глушать сигнал всередині приміщення до нуля (пристрої не знаходять мережу взагалі). З яких пристроїв зібрати ланцюг для надходження сигналу в будинок, а точніше:

  • Яка потрібна антена (так і не знайшов інформації про принемать або транслює може їй бути)
  • Кабель з якими роз'ємами повинен бути
  • Які пристрої ще будуть потрібні і в якому порядку їх збирати
  • Як їх налаштувати, дані мережі є а ось до роздає пристрою не дістатися (обгороджений, стаціонарний вузол зв'язку від Ростелеком).

Загалом потрібна покрокова інструкція як і што підключати і налаштовувати, для того щоб подати сигнал в будівлю. Якщо важливо, то мережу потрібна передусім для кишенькових пристроїв, і хоча б в одній кімнаті). Приватний будинок. Попередньо щиро вдячний.

відповідь

Здравсвуйте. Покрокову інструкцію я навряд чи зможу вам дати, так як це не реально. Все потрібно дивитися за місцем, і вже щось можна радити.

Думаю, що в будь-якому випадку потрібно прокладати кабель на вулицю. Подавати харчування на якусь точку доступу, або ретрансляція, або виводити антену від роутера (що навряд чи звичайно). Там є можливість вивести кабелю через стіну, або живити зовні якийсь пристрій? Просто якщо в будинку мобільні пристрої мережа не бачать зовсім, то її не побачить і ретрансляція. А якщо і побачити, то з'єднання буде дуже нестабільним.

Правда, я взагалі не впевнений, що ця схема буде працювати стабільно. Ось під самою стіною (за якою вже не ловить), сигнал хороший?