З'явився писк і "тупання" в навушниках після установки WiFi роутера

З'явився писк і «тупання» в навушниках після установки WiFi роутера

Привіт, може бути ви мені допоможете вирішити таку проблему. Живу в сільській місцевості, в приватному будинку, раніше стояв простий роутер АДСЛ (без WiFi) і при роботі на ПК ніяких писків і "тупання" в навушниках не було чутно, але недавно придбав WiFi роутер (маршрутизатор) Netis DL4310 підключив і стало неможливо сидіти в навушниках, з'явився писк і "тупіт", в загальному як лампочка на цьому роуторе блимає, також віддається цей писк і "тупіт" в навушниках.

відповідь

Добрий день. Навряд чи зможу вам чимось допомогти. Це через Сігала, який випромінює маршрутизатор. Якщо ви з цим зіткнулися, то швидше за все маршрутизатор знаходиться дуже близько до навушників. Так як ця проблема не дуже поширена. Та й у себе я такої проблеми не помічав. Може це залежить від навушників (якісь чутливі до Wi-Fi сигналу, а якісь ні).

У момент коли на роутері загоряється індикатор Wi-Fi, йде передача даних. І в цьому момент з'являється писк і інший шум в навушниках.

Що можна зробити в вашому випадку:

  • Прибрати роутер подалі від комп'ютера. Припускаю, що це неможливо через підключеного ПК по кабелю. Для перевірки можна прибрати роутер подалі, наскільки це можливо. Якщо перешкод в навушниках не буде, то купити для ПК довший мережевий кабель, або Wi-Fi приймач.
  • Відключити трансляцію Wi-Fi мережі. Щоб роутер не роздавати бездротову мережу. Якщо вона вам не потрібна (судячи з того, що раніше був модем без Wi-Fi).
  • Спробувати інші навушники. Може це у вас якийсь сильно чутливий екземпляр. Можливо, інші навушники не будуть так реагувати на перешкоди з боку роутера.

Пробуйте. Можете написати в коментарях.