Чому ноутбук Xiaomi NoteBook Pro перестає бачити Wi-Fi мережі?

Чому ноутбук Xiaomi NoteBook Pro перестає бачити Wi-Fi мережі?

Доброго дня.

Якийсь час назад почали пропадати всі навколишні мережі в треї Wi-Fi панелі завдань. Вдалося відновити тільки свою ac мережу (2,4 і 5 ghz) зі збережених мереж (управління відомими мережами). Але, іноді, навіть своя сітка пропадає і бачу повідомлення "немає доступних мереж". Причина не була обчислена. Вжито всі можливі методи (драйвера, чищення і сканування системи, налаштування адаптера і т. Д.), Аж до переустановлення системи з 0. Ситуація не змінюється. Допомагає тільки тимчасове включення режиму "літак" + включення самого WiFi в треї.

Днями, після чергового копання вдалося зрозуміти, що гасить мережі. Це Bluetooth. Саме він вимикається в режимі "літак". І при його виключенні мережі з'являються. Тобто наявний конфлікт двох режимів. Як я зрозумів, в ноут (Xiaomi NoteBook Pro) варто Intel (R) Dual Band Wireless-AC 8265, який відповідає і за мережеві настройки і за Bluetooth.

Так ось питання, а можна якось помирити їх і погасити конфлікт цих двох "друзів". Раніше якось ресурсами це можна було поправити, а як зараз це можна зробити і чи можна? На форумі Майкрософт мені підтвердили, що така проблема таки має місце і саме з ОС Windows 10 і подвійним адаптером. Але всі спроби знайти спосіб виправлення не принесли успіху. Допоможіть, будь ласка, якщо це можливо.

відповідь

Добрий день. Я правильно зрозумів, що якийсь час Wi-Fi на вашому ноутбуці Xiaomi NoteBook Pro працював стабільно, без проблем знаходив всі доступні бездротові мережі і стабільно тримав з'єднання? Якщо так, то можливо проблеми почалися після поновлення Windows 10, або оновлення драйвера адаптера Intel (R) Dual Band Wireless-AC 8265, який встановлений в Xiaomi NoteBook Pro. Ви не пробували зробити відкат драйвера з властивостях Intel (R) Dual Band Wireless-AC 8265 на вкладці "Драйвер"? Так само можна спробувати виконати заміну драйвера зі списку вже встановлених в системі по цій інструкції.

Для початку я б просто видалив цей адаптер в диспетчері пристроїв і перезавантажив ноутбук, щоб він перевстановити.

Далі обов'язково потрібно заборонити відключення цього адаптера для економії електроенергії за інструкцією: настройка електроживлення адаптера бездротової мережі.

Я впевнений, що проблема не в "подвійному" модулі, так як в ноутбуках завжди встановлені суміщені Wi-Fi / Bluetooth модулі.

Днями, після чергового копання вдалося зрозуміти, що гасить мережі. Це Bluetooth. Саме він вимикається в режимі "літак".

У цьому немає нічого незвичайного і дивного. Bluetooth завжди відключається після активації режиму "в літаку". Це нормально. Ви можете просто вимкнути Bluetooth на своєму Xiaomi NoteBook Pro, в настройках Windows 10.

Я думаю, що проблема або в налаштуваннях електроживлення, або в кривому драйвер для Windows 10.

На сайті Intel є новенький драйвер для Dual Band Wireless-AC 8265. Від 09.04.2019 - //downloadcenter.intel.com/ru/product/94150/intel-dual-band-wireless-ac-8265

Там два драйвера: на Wi-Fi і Bluetooth. Скачайте і встановіть обидва.