USB адаптер TP-Link TL-WN822N v5 не вдалося підключитися до ПК (знак оклику в диспетчері пристроїв)

USB адаптер TP-Link TL-WN822N v5 не вдалося підключитися до ПК (знак оклику в диспетчері пристроїв)

Добрий день, купив адаптер цього, поставив з офіційного сайту драйвера, в диспетчері завдань відображається, як TP-Link Wireless USB Adapter, але горить жовтий знак оклику ..

TP-Link TL-WN822N v5 не вдалося підключитися до ПК

З додатку для установки драйвера на цей адаптер, так само була утиліта WPS, яка навіть не відкривається ... У ній сказано натиснути на роуторе і адаптер кнопку WPS і утримувати, в теорії повинно якось сканектіться, але скільки не тиснув, нічого не відбувається, все так же горить знак оклику і все так само не можу його використовувати, як адаптера, прошу допомогти, всі необхідні дані надам.

відповідь

Добрий день. Бачу, у вас Windows 10. Проблем взагалі не повинно бути. Для TP-Link TL-WN822N v5 є драйвер під Windows 10 на сайті TP-Link.

Ще я на скріншоті бачу, що у вас в диспетчері пристроїв є ще один Wi-Fi адаптер Qualcomm Atheros QCA9377 Wireless Network Adapter (схоже, вбудований). І комп'ютер підключений до Wi-Fi мережі. Ви не пробували відключати вбудований Wi-Fi в диспетчері пристроїв?

Потрібно відкрити властивості TP-Link Wireless USB Adapter (який з жовтим знаком оклику) і подивитися "Стан пристрою".

Стан пристрою TP-Link Wireless USB Adapter

Там повинна бути вказана причина того, що адаптер не працює. Помилка. Дізнавшись її, нам буде простіше знайти рішення.

Зі стандартних рішень:

  • Видалити TP-Link Wireless USB Adapter в диспетчері пристроїв і перезавантажити ПК.
  • Підключіть адаптер в інший USB-порт. Особливо, якщо на ПК є USB 2.0 і USB 3.0. Спробуйте різні.
  • Для TL-WN822N V5 на сайті TP-Link є багато різних версій драйверів. Ви встановлювали найновішу? Можна спробувати поставити попередню версію драйвера.
  • Можна замінити драйвер іншим, зі списку вже встановлених в системі. З цієї інструкції.

У нас ще є ось така стаття: Адаптер TP-Link не бачить мережу, не вдається з'єднатися з Wi-Fi, неактивно вікно утиліти. Чому не працює адаптер? Може стане в нагоді.

WPS використовувати не обов'язково. Більш того - не рекомендую. Утиліту так само встановлювати не обов'язково. Коли TL-WN822N запрацює, в меню Windows вибираємо зі списку доступних мереж свою Wi-Fi мережу, вводимо пароль і підключаємося.

Спробуйте рішення, про які я писав вище. Якщо не допоможе, то подивіться, що там в розділі "Стан пристрою". Прикріпіть скріншот в коментарях.