Чи може роутер приймати інтернет по Wi-Fi і передавати на роутер по кабелю?

Чи може роутер приймати інтернет по Wi-Fi і передавати на роутер по кабелю?

У сусіда є вай-фай. Мій ноутбук підключений до його вай-фай. Чи можу я підключив свій роутер TP-Link до ноутбука по кабелю роздавати сусідський вай-фай у себе в квартирі на інші пристрої? Тобто, чи може роутер прийняти інтернет по кабелю від ноута і роздати його по повітрю?

відповідь

Дивіться, можна спробувати зробити все набагато простіше. Якщо у вас є роутер TP-Link, і доступ до Wi-Fi мережі сусіда, то ви можете спробувати налаштувати TP-Link в режимі моста (WDS). Як це зробити, я писав у статті про налаштування режиму WDS на TP-Link. Виходить, що роутер буде по Wi-Fi отримувати інтернет від сусіда, і вже роздавати його по інший бездротової мережі, і по кабелю. Можна спробувати.

Спосіб, який запропонували ви, коли ноутбук підключаються до Wi-Fi, і з ноутбука передаємо інтернет на роутер TP-Link, в принципі теж можливий. З'єднайте комп'ютер з роутером за допомогою мережевого кабелю. На роутере бажано зробити скидання налаштувань. Кабель підключаємо в WAN порт. Далі, на ноутбуці в управлінні адаптерами затискаємо Ctrl, виділяємо адаптер мережевої карти і бездротової адаптер, натискаємо правою кнопкою, і вибираємо "Налаштування моста".

Налаштування моста: передаємо інтернет з ноутбука на роутер з мережевого кабелю

Пробуйте, маємо отримати.