Харчування роутера від блоку живлення ПК для перезавантаження, коли пропадає інтернет

Харчування роутера від блоку живлення ПК для перезавантаження, коли пропадає інтернет

Добрий день.

Цікавлять варіанти, як живити роутер від блоку живлення ПК, замість штатного від розетки 220V. Маршрутизатора TP-LINK TL-WR941ND потрібно харчування 9V - 0.6A

Мета затії: Windows за розкладом пінг мережу на наявність інтернету, якщо інтернету немає (завис роутер) - відбувається rebooot Windows (через .bat файл). Відповідно, якщо роутер харчується від ПК, то разом з Windows в rebooot йде роутер.

---------

Або роутер від 220V і у випадку відсутності ping - запуск скрипта (від Windows в роутер), який змусить перезапустити роутер, але у мене цей варіант не працює ... Чи то Windows, то чи роутер, то чи скрипт неправильний ...

---------

Так само цікавий варіант повідомлення, в випадки відвалу інтернету по e-mail або sms і т.п. Але думаю, з цим все складно буде, тому що для e-mail вже інтернет відвалився, а для sms потрібно щось спеціальне типу gsm-модуля і т.п.

відповідь

Думаю, що це реально, але дуже Складно. Так само є багато нюансів. Наприклад, відключається чи харчування на блоці живлення при перезавантаженні комп'ютера. Чи встигне роутер відключиться і т. Д. Так само я думаю, що роутер НЕ буде стабільно працювати. Ця техніка дуже чутлива до харчування. Доведеться робити перетворювач, який буде видавати строго 9V - 0.6A. Як і адаптер харчування роутера.

З приводу автоматичної перезавантаження роутера за допомогою скрипта на ПК не можу підказати. Немає досвіду в цьому. Та й не програміст я. Думаю, тут багато ще залежить від прошивки роутера. Почитайте, може на прошивках OpenWRT, або DD-WRT це простіше зробити за допомогою скрипта. Наприклад, за запитом "DD WRT скрипт перезавантаження" - є інформація.

Ще як варіант - покупка спеціальної розетки. Є така, називається ResetPlug. Писав про неї тут. Роутер підключається через цю розетку, вона пінг підключення. Якщо немає доступу до інтернету - роутер перезавантажується. Вже начебто є в продажу. Правда, ціна не маленька. Потрібно на китайських інтернет магазинах пошукати, може вже є аналоги за недорого. Жарт насправді дуже проста і в багатьох випадках корисна.