На TP-LINK TD-W8951ND перестав працювати інтернет, не горить індикатор

На TP-LINK TD-W8951ND перестав працювати інтернет, не горить індикатор

Перестав працювати інтернет не горить кнопка там де планета, подзвонили операторові думали що щось не доплатили а вони сказали що це не за сплату а проблема в налаштуваннях роутера, сказали що потрібно самостійно що то там зробити в налаштування.

У мене є тільки смартфон і планшет побувала по вашій інструкції, спочатку підключила вай-фай потім в різних браузерах побувала в рядок де пишеться сайт вводити İP-адреса у нас він 192.168.1.1 але все безрезультатно. Висвічує або сайт не найден чи ні підключення. Модем TP-LINK TD-W8951ND.

відповідь

Складно вам щось радити. По-перше, незрозуміло в чому проблема (може все таки у провайдера). По-друге, судячи з опису, ви не дуже розбираєтеся в цій справі. Думаю, вам складно буде повторно налаштувати модем TP-LINK TD-W8951ND.

Насамперед перевірте підключення телефонного кабелю до модему. Так само перевірте, чи підключений кабель до спліттеру (швидше за все через нього все підключено). Вимкніть на час модем і включіть назад. Якщо підключити телефонний кабель до модему, на ньому взагалі не загоряються ніякі нові індикатори?

Далі по входу в настройки. Якщо ви точно підключені до Wi-Fi мережі TD-W8951ND, то при наборі IP-адреси 192.168.1.1 на телефоні, або планшеті настройки повинні відкриватися. Хіба що може на телефоні включений мобільний інтернет. Вимкніть його. Спробуйте набрати адресу //192.168.1.

Якщо нічого не вийде, то можу порадити тільки зробити повне скидання налаштувань модему TD-W8951ND і спробувати налаштовувати його заново. Погано, що у вас немає ноутбука, або ПК. Детальна інструкція: настройка ADSL Wi-Fi модему TP-Link TD-W8951ND.

Не виключено, що це не апаратна поломка самого модему, або якісь проблему у провайдера.

Якщо не зможете нічого зробити, то доведеться викликати фахівців від провайдера, нехай розбираються.