Відсутня роздача Wi-Fi на роутері Netis WF2419E при наявності інтернету по кабелю

Відсутня роздача Wi-Fi на роутері Netis WF2419E при наявності інтернету по кабелю

Відсутня роздача wi-fi на роутері netis 2419e при наявності інтернету по кабелю. Виявив, що на всіх пристроях по wifi з'єднання без доступу до інтернету. При тому можна зайти на сайт провайдера "Білайн". На комп'ютері, який підключений через кабель через роутер теж саме. Приходив технік, перевірив кабель, обжав заново.

Потім встановив програму "майстер настройки" від Білайн і відновив з'єднання на комп'ютері. Зайти в налаштування роутера він не зміг, так як доступ був запаролено, але по 100% вірному паролю я зайти не зміг. Потім сам скинув налаштування роутера, пробував різні варіанти підключення.

Підсумок один - інтернет є по кабелю і по кабелю через роутер на комп'ютері, на мобільних пристроях "без доступу до інтернету", тільки сайт провайдера.

відповідь

А фахівець від провайдера, який перевіряв кабель, не перевірив настройки роутера?

Зробіть ще раз скидання налаштувань роутера. Видаліть на комп'ютері підключення до провайдера. Краще ще зробити скидання налаштувань мережі (не обов'язково, це на випадок, якщо не зможете відкрити настройки роутера). Підключіться до Netis WF2419E по Wi-Fi або кабелю. На комп'ютері має бути активно тільки одне підключення - до роутера. Інтернет (кабель) підключіть в WAN-порт на роутері. На комп'ютері не потрібно запускати ніякі підключення до інтернету. Спробуйте зайти в налаштування роутера Netis. На заводських настройках відразу відкриється веб-інтерфейс, пароля немає.

Якщо вийде зайти в налаштування, спробуйте налаштувати роутер. Можете для прикладу використовувати інструкцію настройка Netis WF2419R і Netis WF2419. Тільки в настройках підключення до інтернету ви повинні правильно налаштувати підключення до своєму провайдеру. Білайн начебто використовує тип підключення L2TP. Там потрібно вказати ім'я користувача, пароль, ім'я сервера. Цю інформацію ви можете дізнатися у підтримки Білайн. На срішотах я бачив, що ви налаштували підключення. Але може неправильно вказали якісь параметри. Раз роутер не встановлює з'єднання з провайдером Білайн.

Буває різне, і можливо в вашому випадку причина не в настройках роутера. Наприклад, роутер не бачить інтернет кабель (WAN). Або роутер просто зламався. Якщо при прямому підключенні до комп'ютера інтернет працює, то у провайдера швидше за все все Ok.