Після видалення антивіруса Dr.Web не працює інтернет по Wi-Fi

Після видалення антивіруса Dr.Web не працює інтернет по Wi-Fi

Добрий день. Відразу хочу сказати, що я прочитав всі статті на вашому сайті і на деяких інших. І не тільки прочитав, але і всі поради спробував застосувати, крім чистої перевстановлення системи. Нічого не допомогло. Судячи з усього не всі таємниці WiFi ще вивчені.

А тепер суть проблеми. Після коректного видалення DrWeb за допомогою фірмової утиліти перестав підключатися WiFi. Ноутбук HP Pavillion dv7, роутер спочатку Dlink dir620, потім Tenda AC6, система Win 10. Картина та сама. Ноутбук підключається до мережі "Без доступу до Інтернет", а роутер його навіть не бачить. Після установки Windows з збереження параметрів WiFi працює без проблем до першого перезавантаження ноутбука. Потім все знову як я описав вище. Так, всі інші пристрої і гаджети (смартфони, планшет, моноблок) працюють з цією мережею і роутером без проблем.

Ще раз повторю: всякі оновлення драйверів, скидання і забування мережі і всі інші поради зі статей я пробував.

Питання: що робити, як налаштувати WiFi?

відповідь

Добрий день. Іноді бувають такі проблеми після видалення антивірусів. Правда, щоб Dr.Web якось впливав на роботу підключення до інтернету після видалення, я ще не чув. А може це просто збіг. Зазвичай, скидання мережевих налаштувань допомагає в таких ситуаціях.

Перевірте, чи немає зайвих компонентів у властивостях підключення "Бездротова мережа". Можливо, там залишився якийсь компонент від Dr.Web. Детальніше про це можете подивитися в кінці цієї статті: //help-wifi.com/reshenie-problem-i-oshibok/podklyuchenie-ogranicheno-v-windows-10-po-wi-fi-i-setevomu-kabelyu/

Перевірте налаштування проксі сервера. Ось інструкція.

Якщо це не допоможе, то я б спробував назад встановити Dr.Web. Потім видалити.