Як налаштувати D-Link DIR 320 c модемом D-Link DSL 2540U

Як налаштувати D-Link DIR 320 c модемом D-Link DSL 2540U

Привіт, почну з заліза. У мене вай-фай роутер DLINK DIR 320 і ADSL модем DLINK DSL 2540U. Налаштування модему показали, що провайдер використовує тип з'єднання WAN PPPoE, тут відразу виникає питання чи можна його міняти на IPoE з'єднання, для швидкого налаштування роутера.

Говорячи про роутер, потрібно сказати, що на ньому стоїть нестандартна прошивка OPENWRT, що ускладнює настройку роутера. Вся проблема в тому, що роутер не роздає вай-фай. Підкажіть будь ласка як вирішити цю проблему.

відповідь

Добрий день. Дивний у вас питання, чесно кажучи. Не розумію, як можна поміняти тип з'єднання. Провайдер використовує PPPoE, значить потрібно вибирати цей тип підключення. Тим більше, що для IPoE не потрібно вказувати логін і пароль, а для PPPoE - обов'язково.

Але тут питання в іншому. Навіщо налаштовувати підключення на роутері. Я правильно зрозумів, що роутер D-Link DIR 320 у вас підключений до модему D-Link DSL 2540U для роздачі Wi-Fi? Тобто, мережевий кабель з LAN порту D-Link DSL 2540U підключений в WAN порт D-Link DIR 320? В такому випадку, налаштування підключення до провайдера потрібно задавати тільки на ADSL модемі. А в настройках роутера повинен бути виставлений тип підключення "Динамічний IP" (DHCP). Можете зробити скидання налаштувань на D-Link DIR 320. Цей тип підключення найчастіше стоїть за умовчанням.

Роутер буде автоматично отримувати настройки і відповідно інтернет від модему і роздавати його по Wi-Fi і по LAN. Залишиться тільки налаштувати Wi-Fi мережу на DIR 320.

Правда, можливо я щось неправильно зрозумів, і помиляюся.