Підключення і настройка IPTV BOX Android 4.2.2 з роутером TP-Link

Підключення і настройка IPTV BOX Android 4.2.2 з роутером TP-Link

Доброго дня! Як зрозуміло з теми, необхідно підключити тв приставку до маршрутизатора TP-LINK TL-WR841N. Проблема полягає в наступному: пробував підключити приставку через кабель, в порт LAN. При включенні "Еthernet" в положення "ОК" (на приставці) інтернету не працює. Хоча сигнал явно є. При включенні "Wi-Fi" - інтернет є, але не стабільний, або взагалі вибиває. І при тому що показує що підключення є, інтернету немає.

Замір швидкості інтернету на приставці, дав результат в 25 Мбітс .. Інші пристрої (смартфони, планшети) працюють нормально, до того моменту як підключаю приставку. При включенні приставки починаються обриви і скачки Wi-Fi мережі. У чому може бути проблема і як її можна вирішити ???

PS В налаштуваннях роутера не капає, налаштовувався рік тому мною по керівництву швидкого налаштування. Чи не разу не підводив. Швидкість інтернету від провайдера, стабільно, 50-100мбіт / с .. В залежності від часу доби .... Дякую!

відповідь

Добрий день. Саме IPTV BOX Android 4.2.2 я не налаштовував, але дуже схоже на те, що після підключення IPTV BOX Android 4.2.2 до TP-LINK TL-WR841N по Wi-Fi, приставка створює пристойну навантаження на роутер, і починаються проблеми з інтернетом на всіх пристроях. Інакше я не знаю як це пояснити. Те, що швидкість на приставці 25 Мбіт / с, це може бути цілком нормально. Адже швидкість залежить не тільки від роутера, а й від приймача. Чому не працює інтернет по кабелю, не знаю. Це потрібно перевіряти, пробувати різні варіанти підключення.

Думаю, для початку потрібно перевірити як приставка буде працювати з іншим роутером (інший Wi-Fi мережею). Немає сенсу заходити в налаштування TP-LINK TL-WR841N, і щось там міняти. Та й міняти там особливо нічого, адже інтернет на інших пристроях працює нормально. Ну і на приставці немає якихось особливих налаштувань Wi-Fi.