Великий пінг в іграх на новому ноутбуці зі старим роутером

Великий пінг в іграх на новому ноутбуці зі старим роутером

Добрий день. В мене проблема. Вчора купив ноутбук MSI GF63 8RC, встановив все драйвера які були вже на жорсткому диску, потім деякі оновив через Windows. Підключився до мережі WiFi будинку, встановив гри. Але варто мені зайти в гру як відразу підвищується пінг, грати неможливо.

На сервер навіть не заходить. Поруч стоїть мій старий ноутбук, який підключений до цього ж роутера, у нього все чудово. Роутер підтримує тільки 2.4ghz, 802.11a / b / g. Підключаюся до роутера через кабель - проблема зникає. Мережевий адаптер Intel Wireless AC 9462, видаляв драйвера, ставив заново з сайту msi, потім видаляв їх, ставив драйвера з сайту Intel, проблема не пройшла. В налаштуваннях енергозбереження всюди підвищив продуктивність.

Невже це шлюб? Пробував збити настройки мережевого адаптера, не допомогло. В інтернеті у багатьох така проблема, деякі посилаються на брак, хто змирився, хто то вирішив проблему. У мене не виходить. Допоможіть. Ноутбука всього 2 дні. Уже 3 по рахунку Windows встановлюю різних збірок.

відповідь

Добрий день. Погано, що ви не написали який у вас роутер. Він дійсно такий старий, що підтримує тільки стандарти 802.11a / b / g? Немає підтримки навіть 802.11n? Швидше за все проблема в тому, що новий і сучасний Wi-Fi модуль Intel Wireless AC 9462 не може стабільно працювати з таким старим роутером.

Яка швидкість і пінг при перевірці на цьому новому ноутбуці? Перевірити швидкість можете по цій інструкції.

Я не думаю, що цю проблему можна вирішити заміною драйверів, або якихось налаштувань. Хіба що відкрити властивості Intel Wireless AC 9462 в диспетчері пристроїв і поекспериментувати з налаштуваннями на вкладці "Додатково".

Високий пінг через Wi-Fi Intel Wireless AC

Але я чомусь впевнений, що це не дасть ніяких результатів.

Другий варіант, який в принципі теж можливий - роутер не витримує навантаження. Судячи з технічних характеристик, роутер старий. Чи не потужний, і можливо вже з якимись технічними неполадками. Наприклад, блок живлення не видає вже потрібне напруження. А це впливає на продуктивність роутера.

Підключення нового ноутбука і тим більше запуск онлайн ігри створює велике навантаження на роутер. А велике навантаження на роутер - це завжди високий пінг і низька швидкість. Тому великий пінг в іграх. Те ж саме може відбуватися при запуску відтворення онлайн відео у високій якості. Тільки там більше важлива швидкість. А в онлайн іграх - пінг.

Підключення з мережевого кабелю не створює таке навантаження на залізо роутера.