Проблема з інтернетом: "dns probe finished no Internet" при спробі відкрити будь-який сайт

Проблема з інтернетом: «dns probe finished no Internet» при спробі відкрити будь-який сайт

Добрий день. У мене така проблема: при роботі з комп'ютером раптово пропав інтернет. На який сайт не заходив, скрізь писало "Немає доступу до інтернету" і помилка по типу "dns probe finished no Internet". При цьому вай-фай і інтернет працюють по всьому дому на всіх пристроях і все вантажить, крім цього комп'ютера. Роутер, комп'ютер перезавантажувати кілька разів, але нічого не допомогло.

Всі дроти перевіряв, міняв кабелі, але все також не працює. Інтернет йде від провайдерського кабелю йде до пристрою "Phone adapter with router" (Ні дуже розбираюся в цій справі), від нього ethernet кабель до роутера, від роутера лан кабель до комп'ютера. Роутер від домри Netgear N150 WNR612-2EMRUS. До роутера також приєднаний інтернет-кабель. У підсумок створив другого користувача (варто Windows 7), але те ж саме - інтернет не працює.

Завантажився на давно встановлену XP, і там все працювало як годинник. Перечитав всі ваші і чужі статті, але нічого не допомагає. І IP і DNS порти міняв, автоматичний ставив, ipv6 відключав, брандмауер і антивірус теж вимикав, але все бестолку. У system32 копався, але самостійно вірусів не знайшов. Зараз з XP включив антивірус на перевірку дисків (на сімці антивірус зніс взагалі, подумавши що проблеми через нього). Мучуся биті добу. Допоможіть будь ласка!

відповідь

Оновлення:  підготував детальну інструкцію щодо вирішення помилки «DNS PROBE FINISHED NO INTERNET»

Добрий день. Окреме спасибі, що все докладно описали. Хотів лише уточнити:

  1. На проблемному комп'ютері, де з'являється помилка "dns probe finished no Internet", статус підключення до інтернету нормальний? Без жовтого знака оклику?
  2. Що ви перед цим робили? Може якісь настройки змінили, або щось встановили?
  3. Така помилка "Немає доступу до Інтернету" в усіх браузерах? Програми, наприклад Скайп, працюють?

Напишіть відповідь в коментарях (якщо буде необхідність).

1 Я думаю, що проблема в якихось настройка в самій Windows 7. Дивно, що зміна DNS адрес на 8.8.8.8 / 8.8.4.4 не допомогла. Ви правильно міняли? У властивостях підключення по локальній мережі, для протоколу інтернету версії IPv4?

Має вийти ось так:

Зміна адрес DNS при помилку

Детальніше про це я писав у статті: не вдається знайти DNS-адресу сервера. Обов'язково почитайте.

2 Якщо у всіх браузерах помилка "Немає доступу до інтернету", то обов'язково перевірте налаштування проксі-сервера. Як це зробити, я писав в статті: Windows не вдалося автоматично виявити параметри проксі цієї мережі. Сама стаття не зовсім по вашій проблемі, але якщо у вас з якоїсь причини змінені настройки проксі, то може з'являтися помилка "dns probe finished no Internet".

3 Ну і спосіб, який я думаю точно повинен допомогти. Скидання налаштувань мережі. У Windows 7 це можна зробити через командний рядок (запускайте від імені адміністратора). Виконавши по черзі наступні команди:

ipconfig / flushdns

ipconfig / registerdns

ipconfig / renew

ipconfig / release

Приблизно так:

Помилка

Далі перезавантажте комп'ютер і спробуйте відкривати сайти.

Ще статті на цю тему:

  • Браузер не відкриває сторінки, а інтернет є і Скайп працює
  • Як виправити помилку "dns probe finished nxdomain"? У Windows 10, 8, 7
  • DNS-сервер не відповідає в Windows 10, 8, 7

Рішення у всіх цих статтях дуже схожі, але як показує практика - робочі.

Спілкуватися по вашій проблемі ми можемо в коментарях.