Регулярно падає швидкість Wi-Fi з'єднання на ПК (МГТС - Windows 10 - TP-link Archer T9UH)

Регулярно падає швидкість Wi-Fi з'єднання на ПК (МГТС - Windows 10 - TP-link Archer T9UH)

Добрий день. Прочитавши купу форумів, так і не знайшов відповідь.

І так, ДАНО:

  • Роутер від МГТС з заявленими 300 Мбіт / с, (сиджу по 5 ГГц частоті).
  • Стаціонарний комп'ютер з Wi-Fi адаптером TP-link AC 1900 (Archer T9UH) на тій же 5 ГГц частоті., Через робочий вихід USB 3.0.

І так, як тільки я встановив дрова (останні з сайту) все працювало відмінно, спідтест, та й прості спостереження показували впевнену спритну швидкість інтернету (приблизно 260, 310 Мбіт / с (прийом / віддача) по спідтесту).

Пройшов день і я став помічати, що робота в браузера стала сутужно, глянув спідтест і посивів. Швидкість по спідтесту (далі по тексту СТ) дорівнювала 6,28 Мбіт / с (прийом / віддача). Я почав грішити на пристрій або дрова. Переставивши дрова швидкість по СТ піднялася до 12,35 Мбіт / с (прем / віддача). Далі я грішив на провайдера, але СТ на ноут (5 ГГц, і на айФоні при 5 ГГц з'єднанні) показували стабільні 240, 300 Мбіт / с.

Я обрив багато форумів але відповіді так і не знайшов. Допомогла Ваша стаття (//help-wifi.com/reshenie-problem-i-oshibok/sbros-nastroek-seti-v-windows-10/), однак через день стабільного інтернету зі швидкістю 220+, 300+ Мбіт / с все знову повернулася до показників в 3,20 Мбіт / с (прийом віддача). Я зламав всю голову, і так як я не комп'ютерних справ майстер, прошу допомоги, може хто то ще стикався з подібним?

відповідь

Добрий день. Так, дивна і незрозуміла проблема. 200 - 300 Мбіт / с, яку показують ваші пристрої по speedtest.net - це дуже хороша швидкість підключення.

Чому падає швидкість на стаціонарному комп'ютері через TP-link Archer T9UH - складно сказати. Тільки здогади.

Головний момент - якщо знову зробити скидання налаштувань мережі, то швидкість деякий час нормальна? Або це рішення вже не допомагає? Може у Вас в Windows 10 налаштований якийсь VPN, або встановлена ​​якась програма, яка може змінювати параметри підключення до інтернету і впливати на швидкість підключення? Ви не пробували просто видалити Wi-Fi адаптер Archer T9UH в диспетчері пристроїв і перезавантажити комп'ютер? І якщо заново встановити завантажені з сайту драйвера для Archer T9UH?

Будь ласка, дайте відповіді на ці питання в коментарях. Будемо думати далі.