Налаштування L2TP і PPTP на Xiaomi mi WiFi 4A. Чому не вдалося підключитися до інтернету?

Налаштування L2TP і PPTP на Xiaomi mi WiFi 4A. Чому не вдалося підключитися до інтернету?

Добрий день, підкажіть будь ласка, вже не знаю як вирішити цю проблему.

У мене провайдер здійснює доступ в інтернет через L2TP на даному роутері на жаль даний протокол відсутній ...

PPTP теж є, дали адресу сервера і логін пароль, при додаванні vpn на китайському пише (переклав - набір номера) і природно немає доступу в інтернет.

В налаштуваннях мережі статичний ip маску шлюз dns прописав, на локальний сайт провайдера зайти виходить.

Як я зрозумів не піднімається VPN тунель.

відповідь

Добрий день. Геннадій, налаштувати L2TP або PPTP підключення до інтернету на роутері Xiaomi mi WiFi 4A можна тільки один спосіб - через додавання нового протоколу в настройках VPN на роутері. Як ви і робите. Я не дуже зрозумів, що значить:

PPTP теж є

Зазвичай використовується якийсь один конкретний протокол. Уточніть у провайдера який саме протокол він використовує. І додайте цей протокол в настройках роутера в розділі "Advanced" - "VPN", натиснувши на кнопку "Add service".

L2TP і PPTP на Xiaomi mi WiFi 4A

Далі просто вибираємо протокол PPTP або L2TP і задаємо ім'я користувача, пароль, адреса сервера. Обов'язково перевірте, чи правильно ви вводите ці дані. Якщо щось вказати неправильно, то Xiaomi mi WiFi 4A не зможе підключиться до інтернету (провайдера).

Налагодження підключення L2TP на роутері Xiaomi mi WiFi 4A

Якщо все правильно вказати, то Xiaomi mi WiFi 4A повинен підключитися до інтернету. За умови, що сторони провайдера немає ніяких обмежень.

Ви ще писали:

В налаштуваннях мережі статичний ip маску шлюз dns прописав

Де ви прописали статичні адреси? В налаштуваннях роутера? Зазвичай провайдер автоматично видає всі ці адреси. Спробуйте в налаштуваннях, на вкладці "Network settings" встановити тип підключення DHCP .

Тип підключення до інтернету DHCP на Xiaomi mi WiFi 4A

Якщо все правильно налаштовано, а Xiaomi mi WiFi 4A все рівно не вдалося підключитися до інтернету - зателефонуйте в підтримку інтернет-провайдера. Може вони щось підкажуть.