Не можу увійти на сторінку налаштувань модему Huawei E8372h, проблема зі зміною пароля

Не можу увійти на сторінку налаштувань модему Huawei E8372h, проблема зі зміною пароля

Добрий день. Придбав на Аліекспресс USB модем Huawei E8372h. На сторінці 192.168.8.1 ввожу логін пароль admin-admin. Входить, визначає SSID - HUAWEI-9ACB.

Далі не ставлю галочку для зміни пароля, тисну далі, на наступній вкладці пробував і Завантажити (оновити після перезавантаження), і оновити вручну ставити галочки, тисну далі виходить вкладка зміна пароля, хоча галочку не ставив. Добре, ввожу старий пароль і двічі новий, тисну готове і вискакує та сама вкладка зміни пароля і так до нескінченності.

При спробі входу через якийсь час вводиться "новий" пароль і вимагає "ще новіше". Далі вкладки зміни пароля я ще цю "гру" не проходив. Windows 10 на комп'ютері, міняв браузери, робив скидання. Інтернет працює без зауважень, але пароль від WIFI поміняти не можу, хоча він спочатку встановлений, але "почуття захищеності" немає. 🙂

відповідь

Добрий день. Чесно кажучи, не дуже зрозумів проблему. Подивитися б все, хоча б скріншоти.

Як це зазвичай відбувається на модемах Huawei, в тому числі на Huawei E8372h: переходимо за адресою 192.168.8.1 і бачимо загальну інформацію по підключенню. Натискаємо на кнопку "Вхід" - з'являється вікно із запитом логін і пароль. Вводимо admin / admin.

Чи не заходить в налаштування Huawei E8372h

Далі з'являється пропозиція змінити пароль з заводського admin на свій. Можна погодитися, або натиснути "Пізніше".

Зміна пароля admin на Huawei E8372h

Якщо натискаємо на кнопку "Пізніше" - відкривається веб-інтерфейс модему Huawei.

Може на вашому Huawei E8372h це все відбувається якось інакше (що навряд чи). На якому етапі у вас проблема і з'являється це вікно зі змінною пароля? Не зрозуміло, що ви пробували завантажити і оновлювати вручну.

ввожу старий пароль і двічі новий, тисну готове і вискакує та сама вкладка зміни пароля

Так може пароль змінений і вам потрібно просто закрити це вікно.

Прикріпіть в коментарях скріншоти. Гляну, і постараюся підказати щось більш конкретне.