У продажу з'явився роутерс з ADSL2 + модемом TP-LINK Archer D20

У продажу з'явився роутерс з ADSL2 + модемом TP-LINK Archer D20

Якщо ви тільки плануєте придбати маршрутизатор або шукаєте заміну старому, зверніть увагу на Archer D20. Новинка від компанії TP-LINK підкуповує сучасним дизайном і бездоганною якістю зв'язку.

Просто космічний функціонал

Бездротовий пристрій Archer D20 здатне працювати в двох діапазонах і поєднує в собі продуктивний маршрутизатор і модем ADSL2 +. Новинка стане вигідним придбанням для будинку або офісу, які потребують дротовому і бездротовому підключенні. Можна розраховувати на бездоганну якість відтворення мультимедіа онлайн і безперебійне підключення до мережі.

Фото TP-LINK Archer D20

Космічний функціонал Archer D20 - це перш за все, підтримка нового стандарту Wi-Fi 802. 11ac, що працює в три рази швидше попереднього покоління зв'язку. На частоті 2,4 ГГц користувачі зможуть насолодитися бездротовим Інтернетом на швидкості до 300 Мбіт / сек., Але при перемиканні на частоту 5 ГГц вона зросте до 433 Мбіт / сек. Продуктивність мережі збільшиться - базові завдання на зразок перегляду сайтів і роботи з поштою можна довірити частоті 2,4 ГГц, тоді як більш вільної канал 5 ГГц буде цілком достатньо для перегляду HD фільмів, онлайн ігор, завантаження об'ємних файлів.

Комбінування бездротового маршрутизатора і модема робить Archer D20 справжньою знахідкою для абонентів, що використовують підключення DSL. Маршрутизатор сумісний з попереднім поколінням DSL і підтримує ADSL2 + на високій швидкості. Це гарантія отримання максимальної швидкості, яку надає провайдер.

Роутер і ADSL2 + модем TP-LINK Archer D20

До речі, настройка Archer D20 від TP-LINK в лічені хвилини можна надсилати за допомогою мобільного програми Tether. Налаштувавши маршрутизатор, в подальшому можна буде використовувати смартфон для управління мережею і поновлення параметрів.

10 топових характеристик Archer D20

  • Підтримка 802. 11
  • Робота на частотах 2,4 ГГц і 5 ГГц.
  • Наявність порту RJ11 для доступу за технологією ADSL.
  • Порт LAN / WAN для підключення Ethernet / оптоволоконного модему.
  • Чотири порти: три 10/100 Мбіт / с, один WAN / LAN.
  • Дві антени для забезпечення надійного покриття.
  • USB для обміну даними через FTP-сервер (віддалено) або в локальній мережі.
  • Підтримка ПО TP-LINK Tether для гнучкого налаштування.
  • Опція «Батьківський контроль», що дозволяє налаштувати обмеження.
  • підтримка

Думаю, що ця модель повинна стати популярною насамперед у користувачів ADSL2 + підключення, які хочуть перейти на новий стандарт 802. 11ac, і використовувати мережу на частоті 5 GHz.