Пульт Magic Remote AN RM400 і Android приставка

Пульт Magic Remote AN RM400 і Android приставка

Добрий день. Спасибі що ви є. Здоров'я вам! Ви мені один раз допомогли здорово, ось і зараз прошу допомоги)))

Питання таке. Всі напевно знають пульти Magic Remote для смарт телевізорів LG. Наприклад модель AN RM400.Скажіте, можна пульт подружити з Андроїд приставкою? Приставка Minix Neo U1. Зі штатним аеропультом приставки прекрасно все працює. Приставку підключив до телевізора LG 42LA644V через HDMI MHL. Сама приставка відмінна і напхана всіма технологіями. Хотілося б щоб через пульт Magic Remote працювати також як і зі штатним (включати приставку відключати, перемішати курсор, вихід на робочий стіл і інші андроідскіе дії)

Дякую заздалегідь за відповідь.

відповідь

Добрий день. Я впевнений, що підключити пульт Magic Remote від LG до Android приставці неможливо. Навіть якщо приставка побачить пульт і якимось дивом до нього підключиться (там ще начебто пароль потрібен), то працювати на Android цей аеропульт не буде. Він працює тільки з телевізорами LG. І то не з усіма моделями.

Виробники телевізорів до дрібниць продумують обмеження в сумісності зі сторонніми пристроями. Думаю, пульт Magic Remote не виняток.

Я, звичайно, не перевіряв. Немає у мене такого пульта. Але заради інтересу пошукав інформацію в інтернеті. Є такі питання. Народ намагався підключити Magic Remote до Android, але ні в кого це не вийшло.

Так що фірмовий пульт тільки для телевізорів LG, а на Android приставках доведеться користуватися універсальними аеропультамі. Або клавіатурами з тачпадом. Якось так.