Звісно каналів ТБ Білайн при включеному роутере Netis WF 2780

Звісно каналів ТБ Білайн при включеному роутере Netis WF 2780

Добридень!

Стали зависати на невеликий час канали на ТБ Білайн при включеному роутере Netis WF 2780. Свитч поміняв, приставку для ТВ Білайн поміняв. Звертався в підтримку Білайн, сказали, що причиною може бути саме роутер.

Що раптом сталося? До цього майже два роки проблем не було. До речі, незадовго до виникнення проблем автоматично змінилася прошивка в приставці для ТВ Білайн. Роутер прошив самою останньою версією з офсайта.

З повагою Георгій.

відповідь

Добрий день. Я правильно вас зрозумів, кабель від провайдера Білайн підключений в свитч, звідки йде кабель в ТВ приставку і роутер Netis WF 2780? В такому разі не дуже розумію, до чого тут роутер і як через нього можуть зависати канали.

У заголовку ви написали: "при включеному роутере". Коли харчування роутера вимкнено, цифрове телебачення Білайн працює нормально, не зависає?

Причина навряд чи в оновленні прошивки ТВ приставки, так як ви ж пробували міняти приставку.

Уточніть в коментарях, як у вас все підключено. Якщо через роутер, то може бути, що телебачення зависає через недостатню потужність роутера. Це може бути через проблеми з харчуванням. Може блок живлення роутера вже не видає потрібне напруження, або з конденсаторами на платі проблеми. Вони здуваються, і роутер починає працювати з різними глюками.