При включенні Smart TV кожен раз видає помилку "немає підключення до мережі"

При включенні Smart TV кожен раз видає помилку «немає підключення до мережі»

Добрий вечір! Придбала недавно Smart TV LG 43lh604v. Налаштувався легко через підключення від роутера tp link tl-wr740n. Але останні кілька днів при включенні пише що ні мережі і доводитися кожен раз набирати пароль. На початку такого не було. Може причина в підключеної бездротової клавіатурі?

відповідь

Добрий вечір. Це ж телевізор, там проблема може бути в чому завгодно. Вони зі своїми примхами. Але не думаю, що проблема з Wi-Fi через бездротової клавіатури.

Я не можу точно підказати, чи є на телевізорі Smart TV від LG функція "скидання мережевих налаштувань". Було б добре це зробити. Може після цього телевізор запам'ятав би пароль, і не запитував його кожен раз видаючи помилку "немає підключення до мережі". Адже повне скидання налаштувань телевізора ви вже напевно не захочете робити.

Перевірте ще, чи немає оновлення прошивки для вашого телевізора. Якщо є - поновіть. Можливо проблема вирішиться.

Ну і ще варіант, змінити назви Wi-Fi мережі в налаштуваннях роутера TP-Link TL-WR740N. Інформацію про те, як це зробити можна знайти в інструкції по налаштуванню TP-Link TL-WR740N. Після зміни назви мережі, телевізор побачить Wi-Fi мережу як нову. І є шанс, що запам'ятає пароль від неї.

А в процесі підключення немає пункту щось типу "підключать автоматично"?