Роутер Netis скидає IP-адреса провайдера і не визначає до перезавантаження

Роутер Netis скидає IP-адреса провайдера і не визначає до перезавантаження

Модель Netis WF2880, прошивка виробника останньої версії, Windows 10 лютого 2019 року, провайдер Білайн.

Уже тиждень скидається підключення до інтернету, динамічний ip адреса не визначений, може не визначаться половину дня, при перезавантаженні і можливого конекту відразу після появи цифр ip знову скидання.

У роутера блимає вогник SYS, міняв розетку, на заводські не скидати, роутер інший не пробував. Мої припущення що міг:

  1. накритися чіп в роутері
  2. Провайдер (у якого спільнота рясніє гнівом клієнтів останні дні про зникнення інтернету) відключає сам з'єднання, можливо тестують техніку суверенного інтернету.

Дисконнект можуть припинитися на години 3 або навіть 7, але питання чому потрібно роутера допомогти заново підключитися до мережі, так як навіть при доступності сам він не зможе цього зробити і чи може провайдер подавати сигнал (звучить безглуздо але все ж) грубо відключитися від мережі з вищепереліченими дефектами? Підключений по кабелю тільки ПК, WiFi тільки 2.4 герца працює (5 ДРЦ відключив).

відповідь

Я не можу бути впевнений на 100%, але думаю, що в цьому випадку проблема не в роутері.

Білайн зазвичай використовує тип підключення L2TP. Там в налаштуваннях повинні бути вказані ім'я користувача, пароль і адресу сервера. Тип підключення: Динамічне. Єдине, що можна перевірити, щоб перемикач був встановлений біля "Подключаться автоматично".

Роутер Netis скидає підключення до провайдера

Якщо роутер іноді підключається до провайдера і отримує IP-адресу, значить у вас все налаштовано правильно.

Я думаю, це якісь проблеми на стороні обладнання провайдера Білайн. Ви не спілкувалися з їх підтримкою з цієї проблеми?

Індикатор SYS повинен блимати.

Підключення пристроїв до роутру в даному випадку не має ніякого значення, так як з'єднання з провайдером обривається на роутері.

У вас є ПК. Можна підключити інтернет безпосередньо до нього, налаштувати підключення до провайдера і перевірити, як буде працювати підключення до інтернету.