Чи не працює інтернет в Instagram, Google Play і інших додатках на Android (Meizu M5c)

Чи не працює інтернет в Instagram, Google Play і інших додатках на Android (Meizu M5c)

Добрий день. Підкажіть будь ласка що можна зробити. У мене така проблема: у мене телефон бачить інтернет мережу ловить на всю. Але при цьому на моєму пристрої інтернет працює тільки в додатку Viber і Chrome, а Instagram, Google Play і ще багато додатків пише немає підключення до мережі.

На мобільному інтернеті також. У тих хто користується теж мобільним пристроями і комп'ютером інтернет є. Телефон Meizu M5c, роутер TP-link. Допоможіть будь ласка.

відповідь

Добрий день. Дивно, що навіть через мобільний інтернет немає підключення до мережі в Instagram і Google Play. А ви коли перевіряли підключення через мобільний інтернет, Wi-Fi на Meizu M5c повністю відключали? Просто у підключення по WI-FI більший пріоритет.

Насамперед я б зробив скидання мережі в налаштуваннях Android. Де конкретно ці налаштування знаходяться на вашому Meizu M5c - не можу підказати.

Далі можна підключиться до іншого Wi-Fi мережі, для перевірки.

Перевірте налаштування дати і часу.

Але мені здається, що там проблема з DNS. Потрібно у властивостях Wi-Fi мережі до якої ви підключені на телефоні прописати DNS: 8.8.8.8. Після цього Google Play, Instagram і інші програми, в яких писало "немає підключення до мережі" повинні заробити.

Як все це зробити, я детально показував в статті телефон не вдалося підключитися до Wi-Fi. Не працює інтернет. І ще: не працює YouTube і Google Play на Android по Wi-Fi