iPhone з Америки не вдалося підключитися до Wi-Fi (не бачить мережу на відстані)

iPhone з Америки не вдалося підключитися до Wi-Fi (не бачить мережу на відстані)

Добридень! Прочитавши всі пости про дану проблему не знайшла рішення.

Проблема така, у мене iPhone 6, привезений з Америки (як заявляв продавець (купували з рук)). Перший час після включення Wi-Fi на iPhone працював ідеально. Але, приблизно, тиждень тому перестав ловить Wi-Fi. Біля роутера Wi-Fi підключається (якщо стояти прям біля нього) а якщо піти в сусідню кімнату, то просто перестає бачити мережу. А так же, якщо відійти подалі від роутера і спробувати підключитися до мережі то видає помилку, мовляв неправильний пароль (а пароль правильний! Тому що у самого роутера підключається мережа автоматично). Всі способи перепробувала, і "забути мережу", і скидання налаштувань мережі, і перезавантаження як роутера так і самого iPhone.

відповідь

Добрий день. Зазвичай iPhone які з Америки до нас приїхали не бачать Wi-Fi мережі, які працюють на 12 і 13 каналі. Але вони не бачать взагалі ці мережі. Навіть поблизу від роутера.

У вас же дивна ситуація. Якщо ви читали мою статтю що робити, якщо iPhone (iPad) не бачить Wi-Fi мережу і коментарі до неї, то напевно повинні були помітити, що дуже часто iPhone погано ловить сигнал Wi-Fi, або тільки поблизу від роутера (як у вашому випадку) через чохла. Якщо на вашому телефоні є чохол - зніміть його. Бувають чохли, які глушать сигнал.

Так само перевірте свій iPhone з іншими Wi-Fi мережами.

Ну і спробуйте змінити канал Wi-Fi мережі в налаштуваннях свого роутера. Поставте якийсь статичний канал. Але не 12-13. Збережіть налаштування і перезавантажте роутер.

Скидання мережі робили по цій інструкції?