Два підсилювача TP-LINK TL-WA855RE до одного Wi-Fi роутера

Два підсилювача TP-LINK TL-WA855RE до одного Wi-Fi роутера

Добрий день.

Роутер Huawei E5180s-22 було розширено підсилювачем TL-WA855RE, тк не вистачало зони покриття (Роутер коштує на 1 поверсі, підсилювач на 2 поверсі). Виникла необхідність підключити ще один підсилювач тк була мертва зона. Купив ще один підсилювач TL-WA855RE. Налаштовував з Айфона через Tether. Всі налаштувалися, але виникла проблема: став погано працювати інтернет (підключення є а інтернет не вантажить), роутер бачить не два підсилювача а то чотири то п'ять.

Що зробити щоб все норм працювало?

відповідь

Добрий день. За ідеї, все повинно працювати нормально. Я налаштовував таку схему, і в моєму випадку все працювало. Але тут є невеликий нюанс. Другий ретрансляція потрібно підключати не до маршрутизатора, а до попереднього дорепітери. Все це я докладно описував в статті як підключити кілька підсилювачів до одного роутеру.

Так що раджу скинути настройки до заводських на другому TP-LINK TL-WA855RE і налаштує його повторно за інструкцією (за посиланням вище). Ну і налаштовувати бажано через web-інтерфейс.

Багато моментів по вашій проблемі я так і не зрозумів. Наприклад, що ви мали введу, коли писали, що роутер бачить 4-5 підсилювачів. Це в списку підключених пристроїв? Може це просто інші Wi-Fi клієнти. В результаті у вас вийшла одна Wi-Fi мережу?

Подивіться, може є можливість розмістити другий підсилювач таким чином, щоб він не ловив сигнал маршрутизатора, а тільки від першого репитера.

Потрібно пробувати. Про результати настройки другого TL-WA855RE можете написати в коментарях.