Чи не видає швидкість 1000 Мбіт / с, хоча ресурси дозволяють

Чи не видає швидкість 1000 Мбіт / с, хоча ресурси дозволяють

Доброго дня!!

Поставив інтернет. Провайдер планета. заявлена ​​швидкість 1000 Мбіт / с. Роутер новий. під гіг варто. Модель (SNR-CPE). Кабель оптика. 1 волокно. Мережева карта на гіг. Realtek PCIe GBE Family Controller. А видає за фактом 90 Мбіт / сек.

Я пробував, як на сайті у вас зазначено. Все за інструкціями. Драйвера оновив. І тд .. Комп перезавантажувати. АЛЕ на жаль ... так і є 100 .. Допоможіть будь ласка .. За мною не заіржавіє)

провайдер, нічого виразного не можуть відповісти.

Якщо буде час, може через тім вьювер налаштувати? Або проблема може ховатися в іншому? Спасибі.

Добрий день. У вашому випадку не зовсім зрозуміло в чому причина. Якщо хоча б на одному пристрої швидкість була вище. А так, може провайдер з якоїсь причини не видає швидкість до 1 Гбіт / с. Може таке бути? Може. Ще можуть бути проблеми в роутері, в мережевому кабелі. Кабель (який йде від комп'ютера до роутера) обов'язково повинен бути 8-ми жильний.

Ще може бути причина в налаштуваннях швидкості і дуплексу в властивості мережевої карти. Відкрийте властивості мережевої карти Realtek PCIe GBE Family Controller в диспетчері пристроїв і перейдіть на вкладку "Додатково". Знайдіть там властивість "Швидкість і дуплекс". Встановіть "1 Гбіт / с".

Realtek PCIe GBE Family Controller не видає швидкість 1 Гбіт / с

Натисніть ok і перезавантажте комп'ютер.