В іграх підвищується пінг і обривається з'єднання з роутером

Чому в іграх підвищується пінг і обривається з'єднання з роутером?

Добрий день. Звертаюся до Вас за допомогою від безвиході. Ситуація наступна ВІ-ФМ роутер TP-Link TL-WR840N v5 В ігри грати взагалі не можу. Або взагалі не коннектітся, під час запуску ігор Наприклад через стім, при запуску гри якщо натиснути шифт + ТАБ там з'являється статус призвести до втрати з'єднання.

Але варто альтабнуться в браузер або Робочий Стіл все відразу ок. ні жовтих трикутників на проти з'єднання нічого ... при грі наприклад в доту обрив відбувається вже під час гри скажімо через хвилин 5-10 гри підвищується пінг і відбувається обрив з'єднання.

Прошивка роутера нічого не змінює ... На мобільних пристроях таку проблему підсікти не можу, так як і на комп'ютері відео і все інше працює норм, Windows 10, ну буває на торрент швидкість падає до 0 і тут же відновлюється ...

відповідь

Добрий день. Я думаю, проблема в вашому випадку в продуктивності роутера. TP-Link TL-WR840N просто не витримує навантаження. Це бюджетний роутер, який для таких онлайн ігор не підходить. Можливо, в момент гри на нього йде навантаження від інших пристроїв. Може там вже якась апаратна проблема з платою, або блоком живлення. Через це теж може падати продуктивність роутера. Так само через це можуть бути падіння швидкості при завантаженні торрентів.

Ви не написали, як комп'ютер підключений до роутера. Якщо по Wi-Fi, то проблема може бути в продуктивності самого Wi-Fi приймача. Але навряд чи.

Можете почитати ще ці статті:

  • Роутер постійно перезавантажується, або доводиться перезавантажувати.
  • При завантаженні торрента відключається інтернет. uTorrent і Wi-Fi роутер.

Спробуйте виконати настройку роутера. Відключити WPS, захист від атак з мережі. Можливо, після цього пінг не буде так сильно просідати, і не буде обривів підключення під час онлайн ігор. Проблему з падінням швидкості під час завантаження торрентів теж можна спробувати вирішити налаштуванням торрент-клієнта. Вся інформація є в статтях по посиланнях вище.