Чому TP-Link TL-WR841N не працює з ADSL модемом Huawei HG8245A?

Чому TP-Link TL-WR841N не працює з ADSL модемом Huawei HG8245A?

Добридень! Прошу допомогти з таким питанням: не вдається налаштувати доступ в інтернет через Wi-Fi роутер TP-Link TL-WR841N, який підключений до LAN порт маршрутизатора Huawei HG8245A.

При аналогічному підключенні до ADSL маршрутизатора Zyxel P660RU2EE - LAN порт TP-Link в LAN порт Zyxel кабелем - без будь-яких додаткових налаштувань все працює чудово. Єдина відмінність в налаштуванні при роботі з HG8245A - це мережеві адреси виду 192.168.100.1 для HG8245A і 192.168.1.1 для Zyxel.

Включав-вимикав DHCP сервер, міняв настройку мережевих підключень (автоматичний IP і вручну) не допомагає. У таблиці підключень HG8245A IP і MAC-адреси WR841N не відображаються, все інше обладнання прописано, навіть то яке зараз не підключено (але раніше підключався) значиться в таблиці User device зі статусом online для підключених (і по LAN і по вбудованому wi-fi HG8245A ).

Підкажіть що можна ще спробувати поміняти в налаштуваннях цих девайсів? Ноутбук з Windows 7 теж чомусь сприймає два підключення (LAN і WiFi) як різні мережі, а при спільній роботі з Zyxel відображаються обидва підключення в одній мережі з одним шлюзом.

Дуже сподіваюся на допомогу - не можу знайти жодної додаткової інформації з цього питання.

Спасибі!

відповідь

Добрий день. Багато важливих моментів я так і не зміг зрозуміти з вашого опису.

Я не дуже розумію, навіщо ви мережевий кабель на TP-Link TL-WR841N підключаєте саме в LAN порт. Так в причепі теж можна, тоді TL-WR841N буде як точка доступу. Але у вашій схемі, краще поєднати роутер з модемом Huawei HG8245A з LAN в WAN. Можливо, все відразу почне працювати і проблема буде вирішена.

На TP-Link TL-WR841N я рекомендую зробити скидання налаштувань. І більше нічого в його налаштуваннях не міняти, відразу підключати кабель від модему в WAN порт. Якщо Huawei HG8245A налаштований правильно, він роздаєте автоматично IP-адреси, то все обов'язково запрацює.

Або другий варіант: в настройках роутера TL-WR841N (в розділі "Мережа" - "LAN") міняємо його IP-адресу на 192.168.100.50 (наприклад), і в розділі "DHCP" відключаємо DHCP-сервер. Зберігаємо налаштування, перезавантажуємо роутер і підключаємо його до модему вже по схемі LAN-LAN.

Детальніше в статті як роутер зробити точкою доступу Wi-Fi. Там є інструкція для TP-Link по зміні IP-адреси і відключення DHCP.

Взагалі, схема дуже проста. І все повинно працювати без будь-яких проблем. За умови, що на модемі Huawei HG8245A немає якихось особливих налаштувань.