Проблема з інтернетом ADSL. Низька швидкість через TP-Link TD-W8901N

Проблема з інтернетом ADSL. Низька швидкість через TP-Link TD-W8901N

Добрий день. У мене підключення до інтернету через технологію ADSL. Маршрутизатор TP-Link TD-W8901N підключений до телефонної лінії через сплитер як і сам телефон. Налаштовував по стандартних налаштувань (//www.tp-linkru.com/faq-113.html приклад). Тариф від Ростелекома варто до 4Мб / сек. Але зі стандартними настройками максимальна швидкість досягає значення лише в ~ 55 кб / сек. Місяць тому я копирсався в настройках і "методом наукового тику" досяг зразкового значення макс швидкості до заявленої провайдером, а вчора переплутав кнопки скидання налаштувань і кнопку WPS і втратив настройки. Швидкість стала як і раніше 55 кб.

Питання ось у чому - як мені прибрати обмеження максимальної швидкості якщо воно стоїть за умовчанням або що це щоб отримати швидкість заявлену провайдером? Справа не в провайдера, комп'ютері, маршрутизаторі, а саме в настройках, це я вже знаю точно. Так само постійно втрачається інтернет з'єднання (приблизно кожні 1-2 хв на 5-10 секунд) через що в онлайн іграх зображення зависає або просто викидає з гри якщо розриви тривалі. Коли налаштовував самостійно даних проблем не було.

відповідь

Добрий день. Коли модем, в вашому випадку TP-Link TD-W8901N на заводських настройках, він ніяк не обмежує швидкість ADSL інтернету. Якщо підключення через модем є, значить воно має бути на максимально можливій швидкості. І взагалі, швидкість 4 Мбіт / с дуже низька. І навіть складно переставити, що роутер може її ще різати. Тут проблема може бути швидше у ADSL провайдера Ростелеком.

У будь-якому випадку, щоб не гадати, вам потрібно зателефонувати на підтримку Ростелеком і пояснити проблему. Разом з ними, в телефонному режимі налаштувати свій TP-Link TD-W8901N (перевірити настройки). Можливо, ви якісь параметри неправильно вказали, тому така погана швидкість. У даній ситуації, це найправильніше рішення.

З приводу обривів інтернету через ADSL модем TD-W8901N: цілком можливо, що ці обриви йдуть через проблеми у провайдера, або через апаратної проблеми в модемі. Можна спробувати оновити прошивку модему. Знову ж, дуже багато різних нюансів і варіантів. Добре б спробувати як буде працювати інший модем. Тоді багато чого б прояснилося.

І ще такий момент: така низька швидкість на всіх пристроях, які підключені до TP-Link TD-W8901N? І звідки ви взяли швидкість 55 Кбіт / с, звідки ця цифра? Дайте відповідь, будь ласка, в коментарях нижче.