Чому після підключення ноутбука до Білайн Smart Box швидкість падає до нуля?

Чому після підключення ноутбука до Білайн Smart Box швидкість падає до нуля?

Доброго дня! У мене інтернет Білайн (WiFi роутер SmartBox). Після покупки ноутбука захотів підключити його до інтернету проводом. Як дізнався у підтримки, цей роутер не підтримує таке підключення. Я скопіював MAC адреса ноутбука в WiFi роутер і все запрацювало.

Після установки Windows все почало працювати жахливо. Коли ноутбук вимкнений WiFi працює відмінно, але варто просто включити комп'ютер (навіть не відкриваючи браузер), як швидкість інтернету падає до нуля, як на ноутбуці, так і на всіх інших пристроях підключених до WiFi. Спроби перезавантаження роутера не допомагають. Відключення кабелю від ноута і підключення його в WiFi так само не вирішують проблему. Тобто на комп'ютері у мене інтернету немає ніяким чином, а на всіх пристроях він є, тільки коли комп вимкнений.

відповідь

Добрий день. У вашому питанні дуже багато незрозумілих моментів.

Після покупки ноутбука захотів підключити його до інтернету проводом. ... цей роутер не підтримує таке підключення.

Як це? Чому? На Smart Box є ж LAN-порти? Просто з'єднуємо проводом ноутбук з роутером Smart Box.

Я скопіював MAC адреса ноутбука в WiFi роутер і все запрацювало.

Навіщо ви це робили? Хто підказав? Як все запрацювало (як він був підключений)?

варто просто включити комп'ютер, як швидкість інтернету падає до нуля

Як ноутбук підключений до роутера? Якщо по кабелю, то ви на ноутбуці налаштовували / запускали якесь підключення до Білайн?

Відключення кабелю від ноута і підключення його в WiFi так само не вирішують проблему.

Тобто після підключення ноутбука по Wi-Fi до Білайн Smart Box інтернет на всіх пристроях теж не працює, швидкості немає? Навіть після перезавантаження Smart Box?

Я не розумію, навіщо було MAC-адресу ноутбука копіювати на роутер. Але причина може бути в цьому. Відновіть в настройках роутера його заводський MAC-адресу. Якщо там немає такої можливості, то пропишіть MAC-адресу вручну. Він повинен бути вказаний на наклейці знизу Smart Box.