Не можу налаштувати DHCP режим в роутері Netis WF2780F

Не можу налаштувати DHCP режим в роутері Netis WF2780F

Роутер підключений до DSL модему провайдера по DHCP. (До речі WAN порт індикатор не світиться, якщо увіткнути LAN кабель від комп'ютера - горить).

Сам роутер працює в режимі Bridge і роздає інтернет по Wi-Fi. (Дефолт) Налаштування см. Файл WAN bridged.

Налаштування Netis WF2780F з ADSL модемом

При цьому по портам LAN тобто те немає інтернет (не можу зрозуміти що впливає). Якщо ж у вкладці Setup-add-Channel Mode: вибираю DHCP, (зберігаю, см. Файл WAN DHCP), а потім переходжу і налаштовую DHCP (потрібен іншу адресу мережі) - відключаю режим bridged включаю DHCP - інтернету немає ніде.

DHCP режим в роутері Netis WF2780F

Але щоб знову потрапити в меню налаштувань роутера, вже діє нова адреса і по ньому можу зайти з комп'ютера. Незрозуміло для чого в дефолтной конфігурації (див. WAN bridged) стоїть галочка в розділі Port Mapping проти LAN_4. Може я щось не поставив в конфігурації DHCP. Найгірше що виробник не надав ніякої інформації по розширеній налаштування. Якщо зможете підказати, буду дуже вдячний, тому що сам налаштовував сотні роутерів, але з такою незрозумілою не зустрічався.

відповідь

Жодного разу не налаштовував Netis WF2780F. Але сама схема з'єднання роутера з DSL модемом дуже проста і завжди працює без проблем і зазвичай без додаткових налаштувань. А ви не пробували просто скинути настройки на Netis WF2780F, потім кабель від модему підключити в один з LAN портів (можна різні спробувати) і перевірити, чи є доступ інтернету з інших LAN і по Wi-Fi. Потім підключити кабель в WAN-порт і ка же перевірити, чи є доступ до інтернету. Ось таке просто і примітивне рішення. Мені здається, все повинно працювати.

До речі WAN порт індикатор не світиться, якщо увіткнути LAN кабель від комп'ютера - горить

Це дивно. А якщо цим же кабелем до модему підключити комп'ютер (на якому виставлені автоматичні параметри отримання IP), то інтернет відразу працює? Тобто, модем інтернет роздає без проблем, IP-адреси видає?

Може в режимі Bridge кабель від модему потрібно підключати в 4 LAN-порт?

Але мені здається, що вам не потрібно налаштовувати Netis WF2780F в режимі моста (Bridge). Я так розумію, це підключення можна відключати. Просто налаштовуємо його в DHCP (автоматичне отримання IP від ​​модему). Чи не пробували ставити галочки біля всіх портів в розділі Port Mapping?

Так як конкретного рішення по вашому питанню я не знаю, то просто висловив свої думки здогадки. Якщо буде якась інформація, вийде все налаштувати - напишіть в коментарях.