Гальмує і перезавантажується нетбук Samsung N130 при роздачі Wi-Fi

Гальмує і перезавантажується нетбук Samsung N130 при роздачі Wi-Fi

Вітання. Живу в Таїланді. Для тв використовую тв бокс Андроїд - Mecool BB2 3 / 16GB. У мене SONY VAIO 2.5 ГГц з встановленим VirtualRouter Plus від якого вдало роздаю на тв приставку, дружині на планшет і собі на iPhone. Все ОК без буферизації.

Завдання: Потрібно організувати роздачу синові з нетбуком Samsung N130 Intel Atom cpu270 1.6 Ггц. 1Гб ОЗУ. 32 біт Windows 7 домашня розширена. Ставив WIN 10 щоб отримати Hot Spot, не включається хот спот і гальмує моторошно. Ставлю на 7ку виртуал роутер, підключається іноді на 2-3 хв і перевантажується і гальмує. Адаптер віртуальний визначився, драйвери, начебто скачав і встановив.

Гальмує і перезавантажується нетбук при роздачі Wi-Fi

Допоможіть!

відповідь

Вітання. Потрібно налаштувати роздачу Wi-Fi з нетбука Samsung N130. На Windows 10 немає функції мобільний хот-спот і сильно гальмує, а на Windows 7 працює роздача, але гальмує і перезавантажується. Я правильно зрозумів?

Навряд чи я зможу чимось допомогти. Все дуже просто. Samsung N130 - сам по собі дуже слабкий, та ще й старий. У 2009 році ще продавався.

Він поставлявся ще з Windows XP. Зрозуміло, що для Windows 10 швидше за все взагалі немає драйвера на Wi-Fi. Або в драйвері немає підтримки хот-спот.

У Windows 7, якщо вийшло запустити роздачу, значить драйвер є і все працює. Але він просто не тримає це навантаження. Якщо перезавантажується, то швидше за все ще й гріється. Спробуйте роздати интерне через командний рядок в Windows 7. Але дуже, дуже навряд чи що все буде працювати. Старе залізо, що з нього взяти.

Вам потрібен роутер, він вирішить всі проблеми.