Чому не працює DLNA на телевізорі LG від роутера TP-Link (зовнішній жорсткий диск)?

Чому не працює DLNA на телевізорі LG від роутера TP-Link (зовнішній жорсткий диск)?

Добрий день. Така проблема. Намагаюся підключити жорсткий диск до роутера (TP-link n750), щоб його вміст було доступно на комп'ютері і телевізорі (LG OLED C9), я так розумію, що для цього потрібно створити DLNA сервер? Я вже все ваші статті перечитав, але ніяк не виходить '' побачити '' жорсткий диск. Прикріплюю файли з налаштуванням роутера. На телевізорі (картинка 3) ніби як роутер видно, але натиснувши на нього відкривається папка MediaServerRoot, яка порожня. Якщо ж користуватися LG Smart Share, то '' важкі '' 4к фільми '' виснуть '' кожні кілька секунд.

Телевізор LG не бачить DLNA від TP-Link

Сервер мультимедіа DLNA на LG

Зовнішній жорсткий диск підключений через роутер до телевізора LG

Був би Вам дуже вдячний за допомогу у вирішенні даної проблеми.

Заздалегідь велике спасибі!

відповідь

Добрий день. Якщо при запуску DLNA-сервера через програму Smart Share важкі 4к фільми зависають, відтворення завершиться, то це через низьку швидкості з'єднання. І швидше за все така ж проблема буде під час перегляду фільмів по DLNA з зовнішнього жорсткого диска, який підключений до роутера. Швидкості бездротового (та й проводового, LAN) зазвичай не вистачає для перегляду важких фільмів по DLNA. Від навантаження на роутер швидкість просідає.

Якщо я не помиляюся, DLNA-сервер на роутері TP-Link включається автоматично після підключення USB-накопичувача. Про налаштування я писав в інструкції Медіа-сервер (DLNA) на Wi-Fi роутер ASUS і TP-LINK. У вас він включений. Комп'ютер і телевізор бачать DLNA сервер. Але він порожній. Немає файлів. Швидше за все потрібно натиснути на кнопку "Scan All". Щоб роутер просканував все медіафайли на диску. Там же можна поставити галочку і вибрати час автоматичного сканування. Або створити папку вручну, натиснувши на кнопку "Add share folder".

DLNA-сервер на TP-Link для телевізора LG

Якщо все запрацює, але фільми будуть відтворюватися з затримкою, то рекомендую підключити зовнішній жорсткий диск безпосередньо до телевізора. Ось інструкція: як підключити флешку до телевізора і дивитися фільми, відео, фото, слухати музику.