Немає розділу "Оновлення вбудованого ПО" на TP-Link TL-WR841N. Роутер залочений під провайдера

Ні розділу «Оновлення вбудованого ПЗ» на TP-Link TL-WR841N. Роутер залочений під провайдера

Добридень! Взяла роутер в оренду, той прошитий провайдером. У розділі "системні інструменти" веб-інтерфейсу немає пункту "апгрейд" (Оновлення вбудованого ПЗ), а в емуляторі є. У мого роутера є тільки пункт "бекап". Тому Новічкова питання: чи можна прошивку оновити через розділ "бекап", як мені порадили? Розширення у файлів однакові на кшталт - .bin. Рекомендація здалася дивною (файл з настройками і прошивка - різні речі адже?), Прошивати роутер не ризикую нестандартним способом)

Ось скріншот меню роутера:

Ні розділу з прошивкою на TP-Link TL-WR841N

Спасибі за увагу)

відповідь

Добрий день. Чесно кажучи, ще ніколи не чув, щоб можна було прошити роутер TP-Link через відновлення налаштувань, якщо немає пункту "Оновлення вбудованого ПО". Так, коли провайдер видає маршрутизатор, то часто буває, що у користувача немає можливості оновити прошивку за стандартною схемою. Роутер як би залочений під провайдера.

Наскільки я знаю, в розділі "Резервна копія та відновлення" можна тільки зберегти, або відновити настройки.

А який у вас провайдер? Є наприклад такий український провайдер як Київстар. Там він так само видає роутери, правда не TP-Link TL-WR841N, а TP-Link TL-WR8741N, і його так само не можна просто взяти і прошити. Там немає розділу "Прошивка" в настройках роутера. Але, там є рішення. Потрібно просто перейти за адресою:

//192.168.1.1/userRpm/SoftwareUpgradeRpm.htm

Потрапляємо на сторінку, де можна вибрати файл прошивки і оновити її.