Низька швидкість WiFi на ноутбуці ASUS від роутера ASUS RT-AC68U

Низька швидкість WiFi на ноутбуці ASUS від роутера ASUS RT-AC68U

Добридень! У мене питання, яке мене просто напружує, ноутбук у мене Асус g73jw купив дорогий роутер ASUS RT-AC68U на заміну ASUS RT N12, тільки для того, щоб підвищити швидкість роздачі WiFi. І яке моє було здивування, що швидкість вай-фай на ноутбуці однакова, що з новим роутером, що зі старим !!! (Приблизно 40 Mіт / c при швидкості від провайдера 100 MB / c). Може я що роблю не правильно? Але я вже хочу віднести дорогущий роутер в магазин, тому що не бачу сенсу, навіть з 5G. Прошу дайте слушну пораду з приводу роутера ASUS RT-AC68U і швидкості роздачі вай-фай !!!! Так по вашим статтям я робив настройки роутера всілякі, але швидкість не змінюється. Якщо це не вдалий роутер, то будь ласка порадьте яка нормальна роутер, який не ріже швидкість !?

відповідь

Добрий день. Я зрозумів ваше запитання і проблему. І я думаю, що роутер в цій ситуації взагалі ні до чого. В принципі, будь-який роутер буде різати швидкість по WiFi, і 100 Мбіт / с навряд чи вийде вичавити. Навіть через такий дорогий роутер як ASUS RT-AC68U. І швидкість 40 Мбіт / c по WiFi мережі не дуже маленька. Можливо, в ваших умовах (рівень сигналу, перешкоди і т. Д.) Це максимальна швидкість на частоті 2.4 ГГц. Так як свій ноутбук Asus G73JW ви не могли підключити на частоті 5 ГГц. У нього WiFi модуль просто не підтримує цю частоту і стандарт 802.11ac.

Я думаю, якщо перевірити швидкість WiFi з якогось іншого пристрою, навіть зі смартфона, або планшета, то вона буде вище 40 Мбіт / c. Перевірте на частоті 2.4 ГГц і 5 ГГц. Вся проблема (якщо це можна так назвати) в застарілому WiFi адаптер ноутбука. Для більшої швидкості потрібно підключаться до роутера на частоті 5 GHz. А для частоти 2.4 GHz і стандарту 802.11n ця швидкість може бути просто максимальної. Що і так непогано.

Спробуйте підключити і перевірити швидкість з якогось нового пристрою на частоті 5 GHz. Якщо швидкість буде вище, то можете для ноутбука ASUS купити новий USB WiFi адаптер з підтримкою 5 GHz і стандарту 802.11ac.